İddia: ‘Burak Deniz otelde olay çıkarttı, Nilperi Şahinkaya’ya küfür etti’

Son olarak meslektaşı Serenay Sarıkaya ile ‘Şahmaran’ dizisinde başrolü paylaşan Burak Deniz, çekimler için Adana’ya gitti. Teze nazaran ünlü oyuncu, evvelki akşam gittiği bir otelde Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi’nin oturduğu masaya giderek olay çıkardı.

‘NİLPERİ’YE KÜFÜR ETTİ’ İDDİASI

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Deniz, Altın Koza Sinema Şenliği nedeniyle sevgilisi Emre Yusufi’yle Adana’ya giden Nilperi Şahinkaya’nın oturduğu masaya birkaç kere gidip geldi.

Alkollü olduğu sav edilen Deniz’in taşkınlık çıkarmasından rahatsız olan Şahinkaya masadan kalktı. Şahinkaya’ya “S…r git” diye küfür eden Burak Deniz’in, Şahinkaya’ya gerisinden da “Or…” diye bağırdığı öne sürüldü.

‘NİLPERİ’NİN SEVGİLİSİ, BURAK DENİZ’İN ÜZERİNE YÜRÜDÜ’

İddiaya nazaran Şahinkaya’nın sevgilisi Emre Yusufi, bunun üzerine Burak Deniz’in üzerinde yürüdü. Tartışmanın büyümesiyle ortaya Yusufi’nin arkadaşı da girdi.

İyice sonlanan Deniz, herkesin içinde “Bana mı vuracaksın, vur hadi” diye bağırmaya devam etti. Etraftakilerin müdahalesiyle Burak Deniz otelden uzaklaştırıldı.

KAMERA MANZARALARINI İSTEDİ

Olay sonrası Deniz’in o otelde kalmadığı Şahinkaya ve sevgilisini de tanımadığı öğrenildi. Emre Yusufi’nin tartışmanın akabinde otelde kamera kayıtlarını istediği ileri sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir