İngiltere’yi sarsan vahşet: Hamile partnerini öldürdü, kızına tecavüz etti

İngiltere sapık ruhlu bir adamın işlediği cinayetler ve cinsel taarruz ile sarsıldı… Bütün ülke Derby’de yaşayan Damien Bendall’ın yaptığı toplu katliamı konuşuyor.

İngiltere’nin ortasında bulunan Derby’de yaşayan Damien Bendall isimli adam geçen yıl adeta dehşet saçtı. 35 yaşındaki gebe partneri Terri Harris’in 11 yaşındaki kızı Lacey Bennett’e tecavüz eden Bendall daha sonra çatal ağızlı bir çekiç ile Lacey’i Lacey’nin 13 yaşındaki ağabeyi John ve anneleri Terri Harris’i öldürdü.

İngiltere’yi sarsan cinayeti işleyen Bendall cürmünü kabul etti. Bendall, gebe partneri Terri Harris ile birlikte 11 yaşındaki Lacey ve 13 yaşındaki John’u (ortadakiler) öldürdü. Bendall ayrıyeten konuttaki yatılı konuk Connie Gent’i (sağda) de katletti.

Katliam sırasında meskende yatılı kalmaya gelen çocukların 11 yaşındaki arkadaşı Connie Gent’i de öldüren adamın daha sonra yaptıkları ise “bu kadar da olmaz” dedirtti. İngiliz medyasında yer alan haberlerde Bendall’ın taksiye bindiği ve taksi sürücüsüne “Ailemle hoş vakit geçirdim” dediği belirtildi.

OYUN KONSOLUNU DA ALMIŞ

Adamın sözü ve yaşananlar  yeni ortaya çıkarken taksiye binen adamın öldürdüğü John’un oyun konsolunu da yanına aldığı ve bütün ailenin cesetlerini konutta bıraktığı kaydedildi.

Yakalandıktan sonra bugün hakim karşısına çıkan Bendall hatasını itiraf etti. Hakimin bugün Bendall hakkında karar vermesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir