Galaxy S23 Ultra’nın tasarımı hakkında önemli iddia!

Akıllı telefon sektörünün başarılı oyuncularından Samsung, bir süre önce katlanabilir Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 modellerini kullanıcıların beğenisine sundu. Şirket şimdi önümüzdeki dönemlerde vitrine çıkması beklenen Galaxy S23 serisine odaklanmaya başladı. Daha önce bazı kilit detayları belli olan cihazlarla ilgili günden güne yeni bir bilgi ortaya çıkıyor.

Tabii seride en çok merak edilen modellerden birisi de Galaxy S23 Ultra. Zira akıllı telefon, rafa kaldırılan Galaxy Note serisinin bir uzantısı olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bunun dışında teknik özellikleriyle ve tasarımıyla pazardaki amiral gemisi modelleri arasında üst sıralara oynaması bekleniyor. Son olarak cihazın tasarımıyla ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı.

Galaxy S23 Ultra kamera tasarımı selefiyle aynı olacak

Sektörde sızıntılarıyla ön plana çıkan Ice Universe, Galaxy S23 Ultra ile ilgili önemli bir bilgi paylaştı. Buna göre akıllı telefon, selefi Galaxy S22 Ultra ile aynı kamera tasarımına sahip olacak. Universe bu noktada söz konusu bilgiyi yüzde 100 doğrulattığını ve herhangi bir yanılma payı olmadığını söylüyor.

Ice Universe, Galaxy S22 Ultra‘da karşımıza çıkan kamera tasarımının basit ve doğal bir yapıya sahip olması nedeniyle halefinde de kullanılmasının oldukça mantıklı olduğunu dile getirdi. Tabii burada nihai karar her zamanki gibi kullanıcıların olacak.

Akıllı telefonda 200 Megapiksel ana kameranın kullanılması söz konusu. Bunun yanı sıra bazı kaynaklar da Samsung’un 450 Megapiksellik bir sensör kullanacağını söylüyor, ancak Ice Universe gibi güvenilir isimlere göre bu durum şimdilik mümkün değil.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Galaxy S23 Ultra modelindeki kamera tasarımının selefiyle aynı olması kullanıcı tarafında bir sorun yaratabilir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir