Yemek Sepeti’nde yeni dönem! İşte aylık abonelik sistemi

Yemek Sepeti aylık abonelik isimli yeni bir formatla karşımıza çıkacak. Türkiye’nin en çok tercih edilen online yemek platformlarından biri olan uygulama yeni formatında kullanıcılara farklı özellikler sunacak.

Yemeksepeti, bu kez kendi uygulamasına özel bir abonelik sistemi sunacak. Yemeksepeti+ ismiyle çıkacağı açıklanan abonelik paketinin bazı detayları şimdiden açıklanmaya başlandı. Yenilikçi bazı girişimlerde bulunan YemekSepeti geçtiğimiz dönemlerde drone ve jet ski ile de teslimatlara başlamıştı. Şimdi ise aylık abonelik sistemi ile ilgili bilgiler gelmeye başladı.

Yemek Sepeti’nde yeni dönem! İşte aylık abonelik sistemi

Paylaşılan detaylara göre abonelik paketi bazı özdel detaylar içerecek. Paket, testin ardından 2023 yılı içinde tüm Yemeksepeti kullanıcıları için kullanılabilir olacak. Söz konusu paketin ücret detayları ise henüz belli değil.

Ancak sunulacak olan hizmetler arasında Yemeksepeti+, abonelere verecekleri yemek siparişlerinde özel indirimler ve Yemeksepeti Market ve Mahalle platformlarında ücretsiz gönderim gibi imkânlar sunulacak. Bununla birlikte abonelikle birlikte sunulacak ayrıcalıklar, farklı markalarla yapılacak iş birlikleri ile zenginleştirecek. Özel markalarla yapılan işbirlikleri sayesinde hem markalar hem de kullanıcılar kazanacak diyebiliriz. Bu kapsamda şirket şimdiden çalışmalarını hızlandırmış durumda.

Aylık abonelik sistemi ile bir çok özellik sunacak olan platform kullanıcıları için daha uygun olacak bazı paketler de sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir