CHP Bursa’dan 99. yıl çelengi

BURSA (İGFA) – CHP Bursa Vilayet Başkanlığı, kutlama programı kapsamında Atatürk’ün manevi huzuruna çıkarak çelenk sundu.

CHP Bursa Vilayet Lideri İsmet Karaca, CHP’nin 2’nci yüzyılda da Cumhuriyeti demokrasiyle taçlandıracağını belirterek, “Cumhuriyet Halk Partisi, 99. Kuruluş Yıl Dönümünde yeniden halkımızın umut kaynağı olmanın getirdiği onurlu sorumluluğun şuurundadır. İkinci yüzyılına giren Cumhuriyetimiz, milletin iradesi ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin gelecek vizyonu ile yine dünyanın saygın bir ülkesi haline gelecektir” dedi.

Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, Nilüfer İlçe Lideri Fırat Yılmaz, Osmangazi İlçe Lideri Metin Yılmaz ve Yıldırım İlçe Lideri Nihat Yeşiltaş, Büyükşehir Belediye Lider Adayı Mustafa Bozbey Bursa’da Atatürk anıtındaki merasime katılırken, CHP örgütü 14 ilçede de eşzamanlı merasim gerçekleştirdi.

CHP Vilayet Başkanlığı ismine çelenk sunumunun akabinde, il-ilçe yöneticileri, Gençlik ve Bayan Kolları lider ve yöneticileri ile partililerin katıldığı merasimde konuşan CHP Bursa Vilayet Lideri İsmet Karaca, mazlum ulusların özgürlük meşalesi olan ulusal kurtuluş savaşımızın sonunda kurulan CHP’nin 99’nci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir