Ümraniye’de metro şantiyesinden hırsızlık iddiası! 2 kadın sürünerek dışarı çıktı

Olay Şerifali Mahallesi  Necip Fazıl Bulvarı üzerinde bulunan bir metro şantiyesinde meydana geldi.İddiaya nazaran sabah erken saatlerde ve akşam iş çıkışından sonra gelen 3 kuşkulu bayan şantiyeden demir,ahşap üzere gereçleri çaldı.Çevredeki vatandaşların ikazlarına aldırış etmeyen  şüphelilerin rahat halleri dikkat çekti.

ŞÜPHELİNİN ŞANTİYEDEN KAÇARKEN MANZARASI KAMERADA

Vatandaşların şantiyeye giren şüphelileri uyarması ve bayanın şantiyenin kapısının altından sürünerek dışarı çıkması cep telefonu kamerası tarafından görüntülendi. İmajlarda 2 kuşkulu bayanın dışarıda seyyar araçlarının yanında beklerken 1 şüphelinin şantiye olduğu görülüyor. Bir vatandaşın polis geldi diyerek seslenmesi üzerine  kuşkulu bayan şantiyenin kapısının altından sürünerek dışarı çıkıyor. Şüpheliler daha sonra sepetli motosikletlerine binerek kaçıyor.

 ELE AVUCA GELEN HERŞEYİ ÇALIYORLAR

Metro şantiyesinin çabucak yanında iş yeri bulunan Cesim Bulucu “Özellikle sabah erken ve akşam iş çıkışından sonra buralar  çok sakin oluyor. Biri kapının altından sürünerek içeri girip  halka demirleri, ahşapları, gereçleri dışarıda bekleyen bayanlara veriyor. Onlarda materyalleri sepetli motosikletlerine atıyor. Uyarmamızı rağmen  çok rahat hareket ediyorlar ve bu her gün oluyorlar. Bu sabah da  her bir kolisi 25  kilo olan, 50 kilo çivi çalındığını söyledi. Ele avuca gelebilen her şeyi buradan çalıyorlar “diye konuştu.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir