TEV Yeni Yıl Kartlarıyla Gençlerin Yarınlarına Umut Olun


Yeni yılda sevdiklerine anlamlı bir hediye sunmak isteyenler, Türk Eğitim Vakfı’nın Yeni Yıl Kartları ile gençlerin eğitim hayatına katkıda bulunuyor ve onları eğitim yolculuğunda yalnız bırakmıyor.

 

 

1967 yılından bu yana öğrencilere burs desteği sağlayan Türk Eğitim Vakfı,  özel gün ve haftalar için tasarlanan Mutlu Gün hediye kartlarıyla herkesi umuda ortak olmaya davet ediyor. Yeni yılda hem sevdiklerine anlamlı bir hediye vermek hem de gençlerin eğitim yolculuğunda onlara destek olmak isteyenler, TEV web sitesinde bulunan Kart Bağışı bölümünden veya 444 0 838 no’lu telefon üzerinden TEV Yeni Yıl Kartı alarak sevdikleri adına diledikleri miktarda bağış yapabiliyor. 

 

“Her yeni yıl, yeni bir umudun başlangıcıdır” mesajıyla ister e-kart, ister fiziksel kart göndererek sevdiklerinizin yeni yılını kutlarken TEV bursiyeri gençlere sağlanan çeşitli desteklere katkıda bulunabilirsiniz. TEV Yeni Yıl Kartları, https://bagis.tev.org.tr/kart-sertifika?t=1011 adresi üzerinden iletişim bilgileri ve bağış miktarı girildikten sonra dijital veya basılı olarak adrese teslim ediliyor. 

 

Özel günlerde gönderilen tebrik kartlarını daha anlamlı kılan TEV Mutlu Gün Kartları arasında yer alan farklı tasarımdaki Yeni Yıl Kartlarından “mesajlı” kartları tercih ederek kartın üzerine, adına bağışta bulunduğunuz kişiye iletmek istediğiniz kişisel mesajınızı da ekleyebilirsiniz. Böylece 2023’e girerken güzel ve anlamlı bir hediyeyle sevdiklerinizi mutlu ederken, ülkemizin geleceği olan gençler için TEV’in yeşertmeye devam ettiği umudun büyümesine siz de bir katkı sağlayabilirsiniz. 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir