Survivor All Star’ın final dörtlüsü son kez yarıştı! Bu akşam bir kişi daha elenecek

Yapımını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor All Star’da büyük final için geri sayım başladı. Son olarak Hikmet’in veda ettiği Survivor’da Adem, Ayşe, Batuhan ve Nisa son 4’e kaldı.

Survivor’da yarışmacılar final yolunda ilerlemek ve yarı final koltuğuna oturmak için yarıştı. İşte dün akşamki kısımda yaşananlar…

AYŞE ELİNDEN SAKATLIK GEÇİRDİ

Yarışmada her geçen saniye heyecan artarken yarışmacılar dönemin mukadderat oyununa çıktı. Yarı finale kalabilmek için Ayşe, Nisa, Adem ve Batuhan şiddetli parkurda adeta canını dişine taktı. Final oyununun birinci etabında Nisa ve Adem oyuna evvel başlarken, Ayşe elinden sakatlık yaşadığı için kaybetti ve birinci çeşitte elendi.

YARI FİNALE ÇIKAN BİRİNCİ İSİM

Yarı finalin ikinci cinsinde ise bu kere Nisa, Adem ve Batuhan üçlüsü karşılaştı. 5 yapanın kazanacağı oyunda Adem-Batuhan müsabakasında Batuhan, rakibini eleyerek yarı finale çıkan birinci isim oldu.

NİSA VE AYŞE ORTASINDA SMS OYLAMASI

4-3 skorla Nisa’nın önde olduğu oyunda Adem geriden gelerek rakibini yakaladı. Dönemin son oyununda atışlarda sembolü Nisa’dan evvel deviren Adem ikinci yarı finalist oldu. Böylelikle Adem ve Batuhan yarı final koltuğunu garantiledi. Nisa ve Ayşe ortasında bu akşam canlı yayında SMS oylaması gerçekleşecek. En az oyu alan yarışmacı Survivor hayallerine veda edecek.

Survivor’da çarşamba akşamı yapılacak olan yarı finalin akabinde final heyecanı perşembe akşamı yaşanacak. Perşembe akşamı en fazla oya sahip olan yarışmacı “Survivor All Star 2022 şampiyonu’ unvanını alarak kupayı kaldıracak.

SON OLARAK HİKMET TUĞSUZ ELENDİ

Finale yanlışsız yaklaşan Survivor’da, Dominik’te son halk oylaması yapılmıştı. Son sefer Dominik’te yapılan kurulda konuşan Acun Ilıcalı, en az SMS’i alarak yarışa veda eden ismin Hikmet Tuğsuz olduğunu açıkladı.

“SON VAKİTLERDE PERFORMANSIM DÜŞTÜ”

Büyük final öncesi Survivor All Star’a veda eden Hikmet, “2019’da yarım kalan bir öyküm vardı sakatlanmıştım. Üç yıllık tedavi sürecimde siz yanımda olmuştunuz. Burada bana takviye veren herkese teşekkür ederim. Buraya kadarmış. Burada ya da Türkiye’de elenmemin, şampiyon olamadıktan sonra manası yoktu. Son vakitlerde performansım düştü buraya zorluklarla geldim. Yapacak bir şeyim yok buraya kadarmış” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir