28 Ağustos Pazar İstanbul Su Kesintisi: Hangi İlçelerde Su Kesintisi Yaşanacak?

İstanbul geneline yaşanan su kesintileri sonrasında İstanbul’da yaşayan vatandaşlar bulundukları ilçelerde meydana gelen su kesintilerinin ne vakit son bulacağını ve hangi sebeplerden suların kesildiği üzere bilgileri merak ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon Yönetimi (İSKİ) İstanbul genelinde arıza ve bakım çalışmaları nedeniyle oluşan su kesintilerinin hangi ilçeleri etkileyeceği üzere bilgileri resmi internet siteleri üzerinden paylaşıyor. Pekala 28 Ağustos Pazar günü hangi ilçelerde su kesintisi olacak?

Su kesintileri bilhassa günü meskende geçirmek isteyen vatandaşlar için güç durumlar oluşturabiliyor.

Yaşadıkları bölgelerde su kesintilerinin neden kaynaklandığını ve ne kadar süreceğini merak eden vatandaşlar İSKİ’nin paylaştığı bilgiler üzerinden yaşadıkları ilçeleri denetim ediyor. Pekala paylaşılan aktüel kesinti listesine nazaran hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak?

28 Ağustos Pazar İstanbul Su Kesintisi Listesi

İlçe : BağcılarEtkilenen Mahalleler : Kemalpaşa MahArıza Sebebi : İçme Suyu Çizgilerinde Meydana Gelen Arıza Sebebıyle 100 Mm Çaplı Şebeke Çizgisi ArızasıBaşlama Tarihi : 28.08.2022 11:09Bitiş Tarihi : Çalışmanın iddiası olarak 28.8.2022 tarihinde saat 15:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

İSKİ YENİ ARIZA KESİNTİ SAYFASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir