O evde 14’ten fazla kadınla aldatılmış! Önce Shakira şimdi de Miley Cyrus: Eski aşkına şarkı yazan rekorları altüst ediyor!

SHAKİRA REKOR KIRIYOR DERKEN SAHNEYE MILEY CYRUS ÇIKTI

Ve biz bir yandan Shakira’yı konuşaduralım bir yıldız müzikçi daha birebir yoldan yürüyerek rekorları altüst etti. Miley Cyrus, yalnızca bir haftada 120 milyonluk dinlenmeyle Spotify’da en çok dinlenen müziğin sahibi olmayı başardı. 30 yaşındaki müzikçinin yeni müziği Flowers, birinci çıkışından yedi gün sonra Spotify’da bir hafta içinde en çok dinlenen müzik oldu. 13 Ocak’tan 19 Ocak Perşembe’ye kadar sadece bu platformda 96 milyondan fazla defa yayınlanan şarkını şu anki dinlenme sayısı ise 120 milyonu geçmiş durumda. Buna bir de YouTube, Apple üzere platformları da ekleyince Cyrus da tıpkı Shakira üzere büyük bir muvaffakiyete imza attı demek yanlış olmaz.

FLOWERS MÜZİĞİ VE MÜZİĞİN KLİBİ TÜM REKORLARI ALTÜST ETTİ

30 yaşındaki müzikçi Flowers için çektiği epeyce seksi görüntü klibi de tam olarak 33 yaşındaki eski eşi Liam Hemsworth’ün doğum gününde yayınladı. Böylelikle bir intikam müziği daha gündemimize kelamları, klibi ve kırdığı rekorlarla elde ettiği büyük maddi muvaffakiyetle gitmiş oldu. Müziğin kelamlarında geçen “Bir vakitler doğruyduk / Bir yuva kurup onun yanarak yok olmasını izleyene kadar” kısmı aslında Miley Cyrus ve Liam Hemsworth’ün yalnızca aşklarının bitişini değil tıpkı vakitte sahiden de Malibu’daki meskenlerinin bir yangında nitekim yanıp kül oluşunu anlatıyordu.

BİR İNTİKAM MÜZİĞİ DAHA!

Çiftin düş üzere meskeni Kasım 2018’de, bölgede çıkan büyük yangında büsbütün yıkıldı. Miley ve Liam bu olaydan bir ay sonra evlendiler fakat bu kısacık evlilik Ağustos 2019’da bitti. Çift, Miley 17 ve Liam 19 yaşındayken birlikte rol aldıkları The Last Song (2010) sinemasının setinde tanıştıktan sonra yaklaşık on yıl boyunca bir dargın bir barışık sürdürdükleri büyük bir aşk yaşadı. Lakin artık Miley, Liam Hemsworth’le yaşadığı aşkın bitiminden sonra tüm dünya için ‘kendini sevmenin’ simgesi haline gelmiş durumda. “Kendime çiçek alabilirim / Kuma adımı yazabilirim / Saatlerce kendi kendime konuşabilirim / Senin anlamadığın şeyleri görebilirim”

Miley Cyrus, ünlü country müzikçisi Billy Ray Cyrus’ın kızı olarak dünyaya geldi ve çocuk yaşta oynadığı Hannah Montana dizisiyle yıldızlaştı. Uzun yıllardır şakıcılık yapan Cyrus, çocuk yıldız olarak girdiği dalda sağlam adımlarla ilerledi ve hem çok satan hem de günümüzün en seksi yıldızlarından biri haline geldi. Avustralyalı aktör Liam Hemsworth ise birçok başarılı üretimde rol almasına karşın ismi daima ağabeyi Chris Hemsworth’ün gerisinde anıldı ve onun gölgesinde kaldı.

“KENDİMİ SENDEN DAHA ÂLÂ SEVEBİLİRİM”

Şarkının klibi alacakaranlıkta Los Angeles silüetinin imgeleriyle başlıyor ve kamera, kapüşonlu ve seksi karın dekolteli parlak altın elbiseli Miley Cyrus’a dönüyor. Görüntü boyunca genç müzikçi havuzda yüzüyor, duş alıyor, bikinisiyle dans ediyor ve sokaklarda memnunlukla sekerek adeta ‘yıkılmadım ayaktayım’ pozları veriyor. Bu aslında Shakira’nınki üzere bir intikam müziği değil. Yani ortada üçüncü bir bireye meyledenler, aldatma kıssaları falan yok. Fakat tekrar de müziğinde “Kendimi dans ettirebilirim / Kendi elimi tutabilirim / Evet, beni senden daha âlâ sevebilirim / Evet, kendimi senden daha düzgün sevebilirim” diyen Miley’nin eski kocası Liam Hemsworth’e seslendiği çok açık.

KLİBİN ÇEKİLDİĞİ KONUTLA İLGİLİ SAV: LIAM MILEY’Yİ O KONUTTA ALDATTI

Ancak bir intikam müziğinden çok ayrılık sonrası kendini kabullenme, özgüvenini kazanma, yoluna tek başına ancak güçlü devam etme müziği olarak kabul edilebilecek Flowers için ortaya atılan bir argüman geçtiğimiz günlerde toplumsal medyayı karıştırdı. Twitter’da ortaya atılan bir teze nazaran Miley Cyrus Flowers müziğine klip çekmek için farklı bir yer seçmişti. Miley Cyrus’un ‘Flowers’ klibinin çekildiği mesken daha evvel Liam Hemsworth tarafından Miley’le evliyken onu 14’ten fazla bayanla aldatmak için kullandığı konuttu. Bu tezin yanlışsız olup olmadığı bilinmiyor. Fakat bu ihtimal tekrar de şimdiden herkesin lisanına dolanmış durumda.

10 YILA YAKIN SÜREN BAĞLARI DAİMA FIRTINALI OLMUŞTU

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth, 2010’da başlayan alakaları boyunca sayısız sefer ayrılıp barışmış, 2 kere nişanlanmıştı. Birlikteyken çok memnun bir imaj veren çiftin ne aşkı ne de ayrılıkları kalıcı oluyordu; her “Bu iş bitti” dediklerinde kısa bir müddet sonra yine bir ortaya gelen aşıkların ortasına öteki şahısların girip girmediği bilinmiyor. Ne Miley ne de Liam bu mevzularda açıklama yapmadılar ve ayrılıklarının arkasında daima fikir ayrılıkları ya da aşklarının bitmesi üzere münasebetler öne sürdüler.

SHAKİRA – GERARD PİQUE SİNEMASINI BAŞA SARDIK, TEKRAR İZLİYORUZ…

Ama şayet Liam Hemsworth’ün Miley’yi 14 ya da daha fazla bayanla aldattıysa ve Miley de “Tırnaklarımı kiraz kırmızısına boyadım / Tıpkı verdiğin güllerin renginde / Ne pişmanlık ne öteki bir şey / Söylediğin her kelimeyi unutuyorum” kelamlarına sahip müziğinin klibini eski kocasının onu aldattığı bayanları götürdüğü konutta çektiyse o vakit ortada sahiden de SHAKİRA – Gerard Pique atışmasına benzeri bir durum var demektir. Ve tıpkı Shakira üzere Miley de kalbini kıran bu adamdan intikamını alırken sayısız muvaffakiyete ve sayılmayacak kadar çok maddi yarara ulaşarak bu intikamı tıpkı meslektaşı üzere perçinler.

Bakalım Liam Hemsworth de, bu intikamın altında kalmamaya çalışarak kendini daima gösteren ve Shakira’ya kendince karşılık veren Gerard Pique’nin yolundan gidecek mi? Ve kendini tuhaf biçimlere sokup eski eşine o da bildiri göndermeye çalışacak mı? Gözümüz Liam beyin üzerinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir