Lemos’un emeli Fenerbahçe’de kalmak

Fenerbahçe’nin Uruguaylı stoperi Mauricio Lemos, Radio Sport 890’a açıklamalarda bulundu. Yeni kontrat ile ilgili de görüşlerini söz eden 26 yaşındaki savunma oyuncusu, “Sözleşme yenilemesi hakkında şimdi konuşmadık. Jorge Jesus geldiğinden beri bana olan inancını söz etti. Burada devam edip etmeyeceğime o karar verecek” dedi.

Lemos’un öne çıkan açıklamaları şu biçimde:

“JESUS İLE DÜZGÜN BİR KAMP GEÇİRDİK”

“Benim özelliklerime uyan bir antrenörle (Jorge Jesus) yeterli bir dönem öncesi kampı geçirdik. Artık arka geriye maç oynama fırsatı buluyorum. Avrupa karşılaşmaları da dahil birçok maçımız var. En âlâ biçimde alanda olmak için antrenmanlarıma devam ediyorum.”

“FENERBAHÇE’YE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAĞIM”

“Takımınızda daima forma giymezseniz ulusal kadrodan kimse sizi aramaz. Bugün kendim için çalışmalarıma devam ediyorum. Her şey vakitle daha güzel olacak. Evvel grubuma (Fenerbahçe) yardımcı olmaya çalışacağım. Bugün bakıldığında ulusal kadroda inanılmaz düzeyde bir takımımız var lakin ben ümidimi kaybetmedim. Çalışmaya devam ediyorum. Her şey vakitle rayına oturacak.”

“SÖZLEŞME YENİLEMEK İÇİN TEKLİF GELİRSE KONUŞURUM”

“Sözleşme yenilemesi hakkında şimdi konuşmadık. Jorge Jesus geldiğinden beri bana olan itimadını tabir etti. Burada devam edip etmeyeceğime dair son kararı o verecek lakin benim de kendimi göstermem gerekiyor. Birinci gayem mukavelemin sonuna dek burada kalmak. Şayet mukavele yenilemek için bana teklif gelirse konuşurum. Neler yapılacağına bakarız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir