Fahriye Evcen’den ikiz bebek müjdesi! Ünlü çiftin ikizlerinin cinsiyeti belli oldu!

Geçtiğimiz günlerde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber gelmişti. Fahriye Evcen’in ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı. İkinci kez anne olmaya hazırlanan Fahriye Evcen ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Evcen’in ikiz bebek beklediği iddia edildi. Ayrıca, ikiz bebeklerinin cinsiyeti belli olduğu ve bir kız bir erkek çocuğunun olacağı belirtildi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

2017 yılında nikah masasına Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinden müjdeli haber geldi. Karan’ı kucaklarına almaları ile ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşayan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit ikinci bebek heyecanı yaşıyor.

Alparslan Selçuklu dizisine ara veren Fahriye Evcen’in 3 aylık hamile olduğu bütün hayranlarını sevince boğdu.

İKİZ BEBEK İDDİASI

Fahriye Evcen ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Burak Özçivit ile tatilleri sırasında doktor kontrollerini ihmal etmeyen ünlü oyuncu sürpriz bir haber aldı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddiaya göre Evcen’in ikiz çocukları olacak.

İKİZ BEBEKLERİNİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU!

Ortaya atılan ikiz bebek müjdesinden sonra bir sevindiren haber daha geldi. İddiaya göre ünlü çiftin bir kız bir de erkek çocuğunun olacağı belirtilirdi.

HENÜZ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Ünlü ismin bir kız bir de erkek çocuğunun olacağı belirtilirken ikiliden konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

KARNI BURNUNDA POZ!

2,5 aylık hamile olan Fahriye Evcen, Bodrum tatilinden yeni fotoğraflarını Instagram hesabından yayınladı.

fahriye evcen

36 yaşındaki güzel oyuncu yanına gelen hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. İkinci bebeğine hamile olan Evcen’in büyüyen karnı ise dikkatlerden kaçmadı.

fahriye evcen hamile

“KARAN İLE STAJIMI TAMAMLADIM”

İkinci kez anne baba olma heyecanı yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Bodrum’da görüntülendi. ünlü çift bebek ile ilgili ilk kez konuştu. Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Muhabirlerle sohbet eden çift, gazetecilerin, “Neler hissediyorsunuz?” sorusuna yanıt verdi.

Keyifli halleriyle dikkat çeken ikili, “Biz de yeni öğrendik. İnanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan’a bile söyleme fırsatımız olmadı. Hatta gördüğünüz gibi yolu bile şaşırdım. Kapalı yola girdim farkında olmadan. ‘Kız mı olsun, erkek mi olsun?’ modunda değiliz. Sağlıklı vatana, millete hayırlı evlat olsun, yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım.” açıklamasını yaptı.

fahriye evcen ve burak özçivit

2019 yılında ilk çocukları Karan’ı kucağına alan Burak Özçivit-Fahriye Evcen çifti sosyal medyada en çok konuşulan ve beğenilen ünlü çiftler arasında yer alıyor. İkinci bebek heyecanı yaşayan çiftin bebeğinin cinsiyeti ise henüz belli değil.

KIZ ÇOCUĞU İSTİYOR

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre güzel oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan’dan sonra bir kız çocuğu istiyor. Yakın arkadaşlarına çok mutlu olduğunu belirten Evcen, kız çocuğu olması için dua ettiğini, şimdiden isim arayışına bile girdiğini anlatıyormuş.

fahriye evcen ikinci bebek bekliyor

SOSYAL MEDYA YIKILDI

Bu güzel haber sosyal medyada yankı uyandırırken birçok sosyal medya kullanıcısı “Alparslandan çıktığında dedim net hamile diye şaşırmadık” yorumlarıyla dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Kenan Doğulu’nun minik hayranıyla keyifli halleri güldürdü!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir