Kütahya’dan sıfır atık mesaisi

KÜTAHYA (İGFA) – Sanayi, kamu kurumları ve başka paydaşlar tarafından İklim Değişikliği, Sıfır Atık, Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik mevzularında yerine getirilmesi gereken iş ve süreçlerin görüşülmesi ve kıymetlendirilmesi toplantısı, Kütahya Belediye Lider Yardımcısı Abdullah Damcı’nın başkanlığında Kütahya Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü’nün konut sahipliğinde yapıldı.

Toplantıya; İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü, Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği, Kütahya Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Vilayet Müdürlüğü, Kütahya Ticaret Vilayet Müdürlüğü, Kütahya Sanayi ve Teknoloji Vilayet Müdürlüğü, Kütahya 1. OSB Müdürlüğü, Kütahya 2. OSB Müdürlüğü, Kütahya Seramik OSB Müdürlüğü ve Kütahya Altıntaş Zafer OSB Müdürlüğü temsilcileri katıldı.

Toplantıda İklim değişikliği konusunda kurumlar tarafından yapılan ya da yapılabilecek faaliyetler masaya yatırılarak önümüzdeki periyotta yapılması planlanan etkinlikler, alınabilecek tedbirler, sürdürülebilirlik için birlikte yapılabilecek her türlü faaliyet için görüş alışverişinde bulunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir