Kayınvalidesiyle gelinlik kavgası yaşamıştı… Milyon dolarlık düğünün şoke eden detayları ortaya çıktı

Bir düğün hakkında ne kadar konuşulabilir ki? Şayet çok ünlü birinin düğünüyse ve bu merasimle ilgili ilgi çeken dedikodular varsa aylar, tahminen de bazen yıllarca.

Söz konusu düğün dünyanın en sevilen ünlü çiftlerinden David ve Victoria Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham’la bir öteki ünlü isim oyuncu Nicola Peltz’in evlendiği merasim.

İşten kovulan ünlü düğün planlamacıları

2022’nin nisanında gerçekleşen düğünün üzerinden neredeyse bir yıl geçti fakat düğünle ilgili tartışmalar bitmedi. Herkes düğün sahipleri David ve Victoria Beckham’a bakıyordu ancak merasimin masraflarını üstlenen ve çok sevdiği kızının memnunluğu için her şeyi yapan baba Nelson Peltz’i unutmuş üzereydiler.

Kızının David-Victoria çiftinin ünü ve serveti karşısında boynu bükük kalmasını istemeyen bu adam tahminen de dünürlerinden bile güçlü, tanınmış bir iş insanıydı ve kızı için kesenin ağzını açınca ortaya unutulmayacak anlar çıkmıştı.

Ünlü kaynana Victoria Beckham2ın yüzü düğünde de sonrasında da gülmemişti

Düğün Peltz ailesinin Palm Beach’teki görenin dudaklarını uçuklatan malikanesinde yapıldı. Ve toplam maliyetinin 3 milyon 900 bin dolar olduğu ortaya çıktı. Bu masraf ve gösterişe karşın merasimle ilgili en çok konuşulan şey, düğünden sonra aylar geçmiş olsa bile gelin Nicola Peltz’le kayınvalidesi Victoria Beckham’ın ortasının limoni olmasıydı.

İlk göz ağrısı, biricik oğlu Brooklyn’i evlendiren Victoria Beckham düğüne bir formda imzasını atmak istiyordu anlaşılan. Gelin hanım modacı olan kayınvalidesinin tasarlayacağı bir gelinliği giymek konusunda kelam vermiş lakin düğünden çabucak evvel bu kararından dönmüştü.

Ünlü çift aşklarını dolu dizgin yaşıyor

Törene çok görkemli, Valentino marka bir gelinlikle katılan Nicola, kayınvalidesi Victoria Beckham’ın bu kıymetli gece boyunca daima somurtmasına neden olmuştu. İkilinin ortası düğünden sonra da bir tülü düzelmek bilmedi.

Nicola düğünü takip eden günlerden birinde, ağladığı bir fotoğraf paylaşmış; bu da düğünde yaşanan gelinlik gerginliğine bağlanmıştı.

O gözyaşlarında bunun da hissesi vardı elbette lakin gündeme yeni gelen bomba bir haber aslında bu çöküşün öbür nedenleri olduğunu da ortaya çıkaracaktı.

Bu gelinlik gelin – kayınvalide hengamesine yol açmıştı

Nicola hanımın milyarder babasının kızının düğününü planlayan ve merasimde görülen her şeyin üretiminden düzenlenmesine kadar sorumlu olan düğün planlayıcısı şirkete dava açmıştı.

Bu davanın ayrıntıları yapılan telefon mesajlaşmalarının şoke eden dökümleriyle birlikte ortaya çıktı. Yazışmalarda Nelson Peltz kızı Nicola’dan “Nicola, ortalarında Transformers: Age of Extinction, Bates Motel ve The Last Airbender’ın da bulunduğu gişe rekorları kıran sinemalarda ve televizyon programlarında rol alan dünyaca ünlü bir aktris” diye bahseden babası şöyle devam ediyordu:

“Düğünün davetli listesi, katılmak için dünyanın dört bir yanından seyahat eden çok sayıda ünlü, atlet, ileri gelen ve öteki tesirli bireyler de dahil olmak üzere beş yüzden fazla kişiyi içeriyordu.”

Anlaşılan gelin hanımın imdadına milyarder babası koşmuş

Üzerinden neredeyse bir sene geçtikten sonra ortaya çıkanlara nazaran bu görkemli düğünü planlamak için 3 farklı şirket tutulmuş, bunların ikisi son dakikada beğenilmeyerek işten kovulmuştu. Nelson Peltz, işlerini titizlikle yapmaya çalışan bu şahısların hiçbirini beğenmemiş ve bir diva üzere davranılmasını istediği kızı mutsuz oluyor diye her şeyi bozup daima baştan almaya başlamıştı.

Basına yansıyanlara nazaran her şey olup bittikten aylar sonra Nelson Peltz, işten kovduğu düğün planlamacılarına dava açmaya hazır. Davanın konusu da firmaya ödediği 159 bin dolarlık kaporayı geri almamış olması.

İşten kovulan birinci ‘planlamacı’ Preston Bailey, Jared Kushner ve Ivanka Trump’ınki de dahil olmak üzere birçok ünlü için çalışmış bir isim. Arianna Grijalba and Nicole Braghin’den oluşan ikinci grup de düğüne birkaç hafta kala beğenilmemiş ve mukavelelerine son verilmiş.

En sonunda düğünü planlamak ve yönetmek de Michelle Ragos’a kalmış. Ünlülerle çalışan ünlü bir düğün planlamacısı olan Rogas da, son dakika ele aldığı merasimi istendiği formda yürütebilmek için Peltz ailesinden servet üzere bir ödeme almış.

Bu tartışmaların içinde 80 yaşındaki milyarder Nelson Peltz, bir de düğün için çalışan bu bireylerin bir kısmını merasimde tüketilmesi gereken içkileri evvelce ve çaktırmadan tüketmekle suçlamış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir