İstanbul’da çatışmanın ortasında kalan kişi öldü

İstanbul’un Pendik ilçesinde küme ortasında çıkan silahlı çatışmada yoldan geçen bir kişi kurşunların isabet etmesi sonucu öldü. Çatışan taraflardan 2 kişi de yaralandı.

DHA’nın haberine nazaran, Pirli Mahallesi’nde bulunan Mevlana Caddesi’ne araçlarıyla gelen iki küme ortasında silahlı çatışma çıktı.

Taraflardan 2 kişi yaralanırken o sırada işinden konutuna hakikat dönerken çatışmanın ortasında kalan 55 yaşındaki Şahset Beştaş sırtından yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Sıhhat takımları, yaralı Beştaş ile taraflardan yaralanan bir kişiyi hastaneye kaldırdı. Hastaneye kaldırılan iki çocuk babası Beştaş, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Yaralı öbür kişinin ise arkadaşları tarafından araca konularak olay yerinden götürüldüğü öğrenildi.

Polis takımları olay yerinde inceleme yaparken, şüphelileri arama çalışmaları sürüyor.

Hayatını kaybeden Şahset Beştaş’ın amcasının oğlu Nevzat Beştaş, çatışmayı şu sözlerle anlattı:

“Araçların içerisinden birbirlerine ateş açıyorlar. İşten gelirken yol kenarında kurşunlardan biri sırtına isabet ediyor. Onlardan da bir kişi yaralanıyor. Olay yerine yakın yerde oturuyordu. Evli 2 çocuğu vardı. Bir yaralı daha vardı. Kendi araçlarıyla o yaralıyı kaçırdılar” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir