Eskiden aralarından su sızmıyordu: Eski dostlar düşman oldu! Kim Kardashian ve Larsa Pippen’ın ‘görmezden gelme’ savaşı sürüyor

Bu isimlerin başında elbette Kim Kardashian’ın onunla birlikte televizyon yıldızı olan kız kardeşleri Kourtney, Khloe, Kendall ve Kylie de var. Gerçi Kim Kardashian’ın tüm kardeşleri ya televizyon yıldızı olup şöhretlendiler ya da kendi işlerini kurarak buradan elde ettikleri büyük servetlere kavuştular. Fakat elbette büyük bir aile olan Kardashian’lar, birlikte yaşamaya ve daima birlikte bir yerlere gitmeye davam ettikçe arkadaşlıkları ve aşk hayatları da iç içe geçmiş oldu. Onların yanında görünen kimseler yakın arkadaş olmasalar bile ünlendi, kız kardeşlerin hayatına girer erkeklerse kesinlikle ailenin onayından geçti. Sınıfta kalanlar da bu yarıştan elenecekti…

İkili bundan 10 yıl evvel alışverişe bile birlikte çıkıyordu

KIM’LE YAKIN ARKADAŞ OLDU, AİLENİN İÇİNE GİRDİ

Bu ailenin en tanınmış dostlarından biri yıllarca Larsa Pippen olmuştu. ‘Miami’nin Gerçek Konut Hanımları’ ismindeki çok izlenen realite gösterisinin yıldızı olan Larsa Pippen yıllarca Kim Kardashian’ın yanında göründüğü davetlerde ve partilerde kendisine de şöhret yarattı. Her ne kadar kendisi Kim’le ve aileyle ortasında rastgele bir hasımlık olmadığını paylaşsa da gerçeğin farklı olduğu artık gün üzere ortada.

Eşi Kanye West’ten yeni boşanan ve şu anda tüm objektiflerin çevrildiği Kim Kardashian, Miami’nin beğenilen yeri Gala’da yıldızlarla dolu özel bir Arka Basel partisinden ayrılırken kameralara yakalınca gözler bir anda birebir aktiflikte yer alan eski arkadaşı Larsa Pippen’a çevrildi. İkili birebir aktiflikte bulunmuş, tıpkı şahıslarla sohbet edip eğlenmişti ancak  ne partide ne de yerden ayrıldıklarında birlikte görünmemek ve göz göze gelmemek için çok uğraştılar. Flaşlar patladı ve ikilinin farklı ayrı fotoğrafları çekildi. Atılan manşetlerde daima “Eski dostlar birbirine sırt dönüp poz vermek için çok çabaladı” yazacaktı.

ARALARINA KARA KEDİ GİRDİ, ESKİ DOSTLAR DÜŞMAN OLDU

Peki ne oldu da eski dostların ortasına kara kedi girdi derseniz çabucak anlatalım: Geceden gelen dedikodulara nazaran Kim Kardashian, Khloé Kardashian ve Serena Williams partiye arka kapıdan geldiler, sabah 3 civarında fotoğraf çekimi için durdular ve akabinde kız kardeşleri Kylie Jenner’ın masasına gittiler. Tüm bunlar olurken Kardashian kardeşler, partide tam da karşılarında tarafında oturan Larsa Pippen’i görmemiş üzere yaptılar ve asla konuşmadılar. Bunun arkasında bir aşk öyküsü ve kıskançlık yatıyordu. Kardashian ve Pippen ortasındaki dostluk, Temmuz 2020’de, kız kardeşleri Kourtney ve Khloé’nin onu Instagram’da takip etmeyi bırakmasıyla sona ermeye başladı. O sıralarda Pippen ve Kardashian için ‘arkadaşlar fakat yakın arkadaş değiller’ demeye başlamışlar ve Kardashian’ın Pippen’i ‘o kadar da çok insanı takip etmediği’ için ‘asla takip etmediğini’ ve Pippen’i takip etmeyi bıraktığının gerçek olmadığını söylemeye başlamışlardı.

Artık birbirlerinden bu türlü kaçıyorlar

KARDEŞİNİN SEVGİLİSİNİ ÇALDI

Gerçekteyse Kardashian ailesinin, Khloe Kardashian ile 4 yaşındaki kızı True ve yeni doğmuş bir oğlu paylaşan Tristan Thompson ile olan romantik geçmişi nedeniyle Pippen’e düşman olduğu söylentileri dolaştı. O gece Larsa Pippen, yeni aşkı Marcus Jordan’la birlikte olduğu ve ikili yakın anlar yaşadığı için Kim’in eski arkadaşı bu yaşananları pek başına takmamış üzere görünüyordu. Larsa Pippen, Khloe Kardashian’ın büyük aşkı Tristan Thompson’la kaçamak yapıp çiftin ayrılığında rol oynayınca aileden ve Kim’in dostu mertebesinden çoktan atılmış ancak o yeniden de gazetecilere Sahiden âlâ bir yerde olduğumuzu hissediyorum. Biliyorsunuz, o vakitler pek çok yanlış irtibat varmış üzere hissediyorum. Hepimiz birbirimizden özür diledik. Nitekim âlâ bir yerdeyiz.” diyecekti.

“KIM’LE ARAMIZI KANYE BOZDU”

Aslında Pippen’ın hatası ailenin bayanlarından birinin sevgilisini çalmaktı.  Oysa Larsa Kim’in eski kocası Kanye West’in ortalarına girdiğini argüman etti. 2020 yılındaki bomba açıklamasında Larsa Pippen, Kanye West’in Kim Kardashian ve ailesinin kendisine karşı ‘beyinlerini yıkadığını’ argüman etti. Bu uyuşmazlığa neden olacak ‘hiçbir şey yapmadığını’ tez eden Larsa, Kanye’nin sabahın erken saatlerinde yaptığı daima aramalardan bıktıktan sonra onu engellediğinde ailenin ona sırt çevirdiğini sav ediyor. 46 yaşındaki mücevher dizayncısı ve televizyon ünlüsü kadın Hollywood Raw podcast’ine şunları söylemişti “Kanye tam manasıyla tüm ailenin beynini yıkadı… Ne olduğunu bile bilmiyorum. Gecenin köründe, sabaha karşı daima beni arıyordu ve ben de bundan bıkıp numarasını blokladım. Her şey bundan sonra oldu.”

ÖZÜR DİLEDİ LAKİN AFFEDİLMEDİ

Bu kelamların ne manaya geldiğini kimse anlayamamıştı. NBA yıldızı Scottie Pippen’la evliliği sayesinde şöhretlenen ve hâlâ bu soyadını kullanan Larsa son olarak arkadaşına şöyle seslenencek lakin bu daveti karşılıksız kalarak büsbütün dışlanacaktı ve geriye de magazincilerin merakla takip ettiği bir ‘eski dostlar düşman oldu’ haberi kalacaktı:

“Seni seviyorum, sen ve ben en güzel arkadaşız, her şeyi birlikte yaşadık. Asla bağlantımızı tehlikeye atacak bir şey yapmam, biz kardeş üzereyiz, aile üzereyiz. Lakin konutunuzu daha güzel bir yer haline getirmek için beni takip etmeyi bırakmanız gerekiyorsa, o vakit yapın.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir