Güzel oyuncu 6 aylık hamile… Oğlunun ismi belli oldu!

 

Leyla Lydia Tuğutlu, geçen aylarda Ceyhun Ergin ile sürpriz bir halde Almanya’da evlendiğini duyurmuştu. 6 aylık gebe olan hoş oyuncu oğlunun ismini açıkladı.

Son olarak ‘Uyanış Büyük Selçuklu’ dizisinde rol alan Leyla Lydia Tuğutlu, oğluna kavuşmak için gün sayıyor. Birinci defa annelik heyecanı yaşayan Tuğutlu oğlunun ismini açıkladı.

Almanya Berlin doğumlu olan Leyla Lydia Tuğutlu oğlunun ismini “Mete Felix” koyacak.

Büyük bir heyecanla oğluna kavuşacağı günü bekleyen hoş oyuncu vakit zaman özel hayatından kesitleri takipçileriyle paylaşıyor.

Güzel oyuncu gebe olduğunu da Instagram hesabından duyurmuştu:

“Öyle heyecanlıyım ki… Yeni bir periyot başlıyor bizim için. Hoş bir seyahat. Yolu yarıladık bile. Hayatımıza beğenilen geldin canım oğlum.”

KLASİK DE VAR, SIRADIŞI DA…

Bazı ünlüler çocukları için klasik isimleri uygun görse de kimilerinin tercihleri sıradışı oluyor. İşte magazin dünyasının en çok konuşulan bebekleri ve isimleri…

DEMET’İN KIZI MAVİ

Oyuncu Demet Evgar 17 Mart’ta işletmeci Levent Babataş ile aile ortasında yapılan nikah merasimiyle evlenmişti. Hamilelik nedeniyle nikahı erkene çeken çiftin bebeklerinin cinsiyeti aşikâr oldu.

Demet Evgar ile Levent Babataş’ın kızları olacak. Çift 5 ay sonra dünyaya gelecek olan kızlarına ‘Mavi’ ismini verecek.

 KURT EFE GELİYOR

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geçtiğimiz aylarda baba oldu. Tatlıtuğ’un tarz danışmanı eşi Başak Dizer bir erkek bebek dünyaya getirdi. Ünlü çift oğullarına ‘Kurt Efe’ ismini verdi.

İLK KIZ LALİN İKİNCİ LEYLA

Sinem Kobal, birinci bebeğine ‘Lalin’ ismini verdi. Lalin, eski lisanda ‘yakut kırmızısı’ manasında. Sinem Kobal, ikinci bebeğine ise ‘Leyla’ ismini verdi. 

 KARAN BEBEK

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğullarının ismi ‘Kahraman ve yürekli’ manasına gelen Karan.

 ALİ-HAN-LEYLA

Bergüzar Korel’in Ali, Han ve Leyla isminde üç çocuğu var.

İKİ KIZ ANNESİ

İki çocuk annesi Seda Bakan, kızlarına Leyla ve Eda ismini verdi. 

SES ABLA OLDU

Ümit Erdim ve eşi Seda Erdim birinci çocuklarına ‘Ses’ ismini vermişti. Ünlü çift ikinci bebeklerine ise Ela ismini verdi. 

 İSMAİL’İN YEMİN’İ

İsmail Hacıoğlu’nun His Kumarki ile evliliğinden dünyaya gelen kızı da sıradışı bir isme sahip. Minik kızın ismi: Yemin!

KLASİKTEN VAZGEÇMEDİ

Esra Erol ve eşi Ali Özbir oğulları için klasik bir isim seçti. Çift birinci çocuklarına İdris Ali, ikinci çocuklarına ise Ömer ismini verdi.

KÖTÜLÜKLERDEN UZAK: KAYLA

Irmal Ünal Emre Karabacak ile evliliğinden doğan kızına ‘saf, berbatlıktan uzak’ manalarına gelen Kayla ismini verdi. Oğlu için ise Vadi ismini tercih etti.

 ‘KORUYUCU MELEK’

Işın Karaca, Sedat Doğan ile evliliğinden doğan kızına Sacha Mia ismini verdi. Sacha ‘koruyucu melek’ Mia ise ‘parıldayan ışık’ manalarına geliyor.

İSMİ MESLEĞİNDEN

Müzisyen Ozan Doğulu’nun 3 kızı var… Lila, Arya ve Elya…

İSTANBUL!

Okan Bayülgen, Sevecen Ediger’den olan kızına İstanbul ismini verdi.

CENNET BAHÇESİ: ADEN

Burak Kut, minik kızına Aden Bucan ismini verdi. Aden, cennet bahçesi manasına geliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir