Giresun’da ilginç kaza!

Giresun’da bir kişi, karşıdan karşıya geçtiği sırada caddede yavaş bir formda ilerleyen arabanın kendisine çarptığı süsü vererek aracın üzerine atladı. Araba şoförü aracı durdururken yaşlı adam kaportanın üzerinden kayarak kendini yavaşça yere bıraktı.

İlginç olay dün akşam saatlerinde kent merkezindeki Gazi Caddesi’nde meydana geldi. Karşıdan karşıya geçen şimdi ismi öğrenilemeyen bir kişi, caddede yavaş bir biçimde hareket halindeki arabaya yandan çarptı.

Ardından arabanın kendisine çarptığı süsünü veren kişi, kendini duran arabanın kaportasının üzerine attı. Bir süre aracın üzerinde yatan kişi, daha sonra kendisini yere bıraktı. Bu sırada araba şoförü aracından inerek, yerde yatan erkek şahsın yanına gitti.

Çevredekilerin şaşkın bakışları ortasında dakikalarca yerde yatan şahıs için 112 Acil Servis takımlarına haber verildi. Sıhhat vazifelilerinin müdahalesinin akabinde ambulansla alınan kişi, daha sonra kendi talebiyle ambulanstan inerek caddeden uzaklaştı.

O anlar ise etraftaki bir iş yerinin güvenlik kamerasınca an be an kaydedildi. Öte yandan şahsın alkollü olduğu ileri sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir