Ünlü model aldatıldığını böyle öğrendi… “Telefona bakınca şok oldum”

Son vakitlerde magazin basını Gerard Pique’nin Shakira’yı aldatmasını konuşurken bir öteki aldatılma haberi de ünlü model Wanessa Moura’dan geldi. İki olayda da yemekler aldatılma öyküsünü ortaya çıkardı.

Geçtiğimiz günlerde Shakira, yasak aşkı buzdolabında bulduğu yarım kavanoz çilek reçeli ile keşfettiğini anlatmıştı. Pique’nin katiyetle çilek reçeli yemediğini söyleyen Shakira, seyahatten döndükten sonra bulduğu çilek reçeli kavanozuyla kuşkuya düşmüş ve bir müddet sonra da gerçek ortaya çıkmıştı.

Shakira da aldatıldığını yarım kavanoz çilek reçeli sayesinde keşfetmişti.

Benzer bir öykü de Wanessa Moura’dan geliyor. Ünlü model, yemek siparişi uygulaması sayesinde aldatıldığını öğrendi. Moura, telefona baktığında şok olduğunu söylüyor.

Moura geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşının yemek siparişi uygulamasına baktıktan sonra ihanetini nasıl keşfettiğini anlattı. Vegan model, sevgilisinin telefonunda bir sipariş planlarken geçmiş siparişlerde vegan olmayan bir restorandan bir yemek buldu ve daha fazla araştırmaya karar verdi.

KAMERALARDA DA GÖRDÜ

Moura, “Sipariş ettiğimiz yemeği hatırlamak için geçmişine baktım. Lakin baktığımda anlayamadım; siparişin verildiği tarihler başımı karıştırdı” dedi. Model, siparişin verildiği tarihlerde bir arada yaşadığı erkek arkadaşının da kendisinin de farklı ayrı seyahatlere çıktıklarını fark edince araştırmasını devam ettirir: “Binadaki kameralara bakmak istedim ve oradaydı, diğer bir bayanla içeri giriyordu.”

Kısa bir mühlet sonra ikili alakalarını bitirdi.

Vegan olan ve etrafa karşı son derece hassas olan Moura, organik besine 900 sterlin harcadığını belirtirken, geçtiğimiz günlerde geri dönüşüm yapmayan birini de terk ettiğini anlatıyor: “Bana meskende etrafa hassas olmam öğretildi ve bence bu, tartışılması gereken en değerli bahislerden biri. Yıllardır etrafın bozulduğuna dair raporları izledik; insanın çöpünü geri dönüştürmesi en kolay şey.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir