Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer yeniden aday olmayacak

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, 28. devir için tekrar aday adayı olmayacağını duyurdu.

Yüceer, partinin üstlendiği tarihî vazife ve sorumluluğun şuurunda, 5 aylık kısa periyotla birlikte 4 periyottur sürdürdüğü Tekirdağ Milletvekilliği mühletince Genel Lider Kılıçdaroğlu liderliğinde haksızlığa, hukuksuzluğa, adaletsizliğe her türlü karanlık odağa karşı direndiklerini ve nihayet bu karanlığın 14 Mayıs’ta sona ereceğini söyledi.

2011 yılından bu yana beni Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıyan Tekirdağlı hemşerilerine ve birlikte yol yürümüş tüm arkadaşlarına teşekkür eden Milletvekili Yüceer, “Şimdi yine kurma vakti. Artık daima birlikte Halil İbrahim Sofrasına oturma vakti. Artık bu sofranın tek sahibi olan halkımıza hak ettiği hizmeti verme vakti. Biz bu ülkeyi yine inşa edeceğiz.
Borcumuz budur. Ödenecek bu borçta benim hisseme düşen de artık daha çok çalışmak, 12 yıl boyunca edindiğim bilgi, tecrübe ve birikimi aydınlık bir Tekirdağ, aydınlık bir Türkiye’nin inşası için kullanmak, ülkemin huzura, refaha, adalete, demokrasiye ulaşacağı güne kadar yürekle gayret etmektir” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir