Sinan Bolat: İnşallah Uğurcan Çakır ve Altay Bayındır Avrupa’ya transfer olur

Takımının Antalya kampını kıymetlendiren Bolat, “Kampımız çok yeterli gidiyor. Hem otelimiz hem de antrenman yaptığımız alanlar çok âlâ. Bir sakatlık olayı da yaşanmadı. Çalışmalarımızı en uygun halde tamamlayarak Belçika’ya hazır dönmek istiyoruz” diye konuştu.   

“TAKIM SAHİBİNİN TÜRK OLMASI GURUR VERİCİ”  

Kulübün sahiplerinin Türk olmasıyla ilgili ise deneyimli kaleci, “Benim için de başka bir gurur. Ben yıllardır Belçika’da futbol oynuyorum. Bir Türk’ün kulübü satın alması benim için büyük bir memnunluk ve gurur oldu. Oktay liderimiz ve Hasan ağabeyin bunda çok büyük emeği var. Sonuçlar beklediğimizden de âlâ. Dünya Kupası ortasını uygun geçirerek kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.   

“TAKIMDAKİ TÜRK OYUNCULARIN KARAKTERLERİ VE YETENEKLERİ ORTADA”  

Takımdaki Türk oyunculardan da övgüyle bahseden 34 yaşındaki kaleci, “Hem ağabeyleri olarak, hem de yıllardır orada oynadığım için vazifem, onların âlâ hissetmesi ve adaptasyon süreçlerini yeterli geçirmelerine yardımcı olmak. Onlar da çok güzel adapte oldular. Kaliteleri ortada. İnsanlıkları da çok kaliteli. Bu performansı devam ettirerek kulübümüzü uygun düzeye getirmek istiyoruz” biçiminde konuştu.   

“WESTERLO KULÜBÜ’NE YARARLI OLMAK İSTİYORUM”  

Kulübüyle uzun vadeli bir mukavele imzaladığını belirten Bolat, “4 yıllık bir imza attım. İmzalamadan evvel hedeflerim vardı. Birinci etapta Westerlo Kulübü’nü daha güzel düzeylere getirmek ve yararlı olmak istiyorum” dedi.   

“UĞURCAN VE ALTAY İNŞALLAH EN KISA VAKİTTE AVRUPA’YA TRANSFER OLUR”  

Uğurcan Çakır ve Altay Bayındır’ın da performanslarını pahalandıran Bolat, “Hepsiyle birebir tanışıyorum ve antrenmanlarda birlikte çalıştık. Hepsi düzgün kaleciler. Ekiplerinde göstermiş oldukları performans da ortada. En kısa vakitte inşallah Avrupa’ya transfer olurlar ve ülkemizi en güzel formda temsil ederler. Doğan da Fransa’da güzel performans sergiliyor. Umarım kısa vakitte Avrupa’ya transfer olurlarsa âlâ performanslar sergileyecekler” diye konuştu.   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir