Sakarya’da spora ve sporcuya tam destek


5. İslami Dayanışma Oyunlarında dereceye giren atletleri makamında ağırlayan Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Aziz, gençlerin yeteneklerini keşfetmelerini sağlayacak, geliştirecek, onları vatanına milletine güzel, başarılı sportmenler haline getirmek için Büyükşehir olarak elimizden uğraşı gösterdiklerini söyledi.

SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem Ulu, Konya’da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunlarında dereceye giren atletlerle bir ortaya geldi. Büyükşehir Spor Kulübü atletleri değerli başarılara imza atarak Sakarya’yı gururlandırdılar.

Sporcuları tek tek tebrik eden Lider Büyük, ikramlarını de takdim etti. Lider Aziz, “Kürsüde Sakarya’mızın ismini ve ulu Türk Bayrağımızı dalgalandıran tüm atletlerimizi tebrik ediyorum. Bu muvaffakiyet hepimizindir. Bizler Sakarya’yı spor konusunda her vakit geliştirmek ismine çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Gençlerin spor yaparken güçlerini hakikat kullanmalarına, direnç sistemlerini yükseltmelerine ve gelişimlerine yardımcı olacak 27 branşta 11 bin atletin kaydıyla Yaz Spor Okullarının açılışını gerçekleştirdiklerini belirten Lider Şanlı, “Gençlerimizin yeteneklerini keşfetmelerini sağlayacak, geliştirecek, onları vatanına milletine güzel, başarılı atletler haline getirmek için Büyükşehir olarak elimizden çabası gösteriyoruz. Yürüttüğümüz çalışmalar ile birlikte gençlerimizin ve çocuklarımızın; gerek toplumsal gerek eğitim gerek spor hayatlarını verimli değerlendirebilmeleri için elimizden gelen çabası gösteriyoruz.Sakarya’mıza muvaffakiyetler, madalyalar getiren atletlerimize da buradan tebrik ediyor, muvaffakiyetlerinin devamını diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir