Ronaldo’ya William Wallece GİF’i: Özgürlük!

İngiliz gazeteci Piers Morgan ile yaptığı özel röportaj sonrası Manchester United’la ilişiği kesilen Cristiano Ronaldo’nun ayrılık sonrası bildirileri ortaya çıktı.

Morgan, The Telegraph’a yaptığı açıklamada, Manchester United’ın kararından sonra Ronaldo’ya ‘Cesur Yürek’ sinemasından ‘William Wallace’ın ‘Özgürlük!’ diye bağırdığı bir GIF iletisi gönderdiğini söyledi ve ekledi: “Bu iletinin, nasıl hissettiğinin kusursuz bir özeti olduğunu düşündü. Onun yanıtı ise ‘Kuş kadar özgür’ oldu.”

‘REKORLAR KIRMA İSTEĞİ KELAM KONUSU’

Bein Sports’un aktardığına göre Morgan ayrıyeten Portekizli yıldızın Suudi Arabistan kulübü Al-Nassr’a transfer olacağı savları hakkında, “Bu Dünya Kupası’nda başarılı olursa, nitekim istediğini elde edeceğini düşünüyor, bu da Şampiyonlar Ligi’nde oynayan bir kulübe gitmek istediği manasına gelebilir” tabirlerini kullandı.

İngiliz gazeteci kelamlarını şöyle sürdürdü: “Kariyerinin bu etabında sıkıntı para değil. En üst seviyede futbol oynamak, rekorlar kırmak ve kupalar kazanmak için yanıp tutuşan bir istek kelam konusu. Ve Ronaldo, bunu tarihte başka tüm oyunculardan daha fazla ülkede yaptı.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir