PASTAVILLA MAC&CHEESE PUBG: BATTLEGROUNDS TURNUVASI BAŞLADI!

Türkiye‘nin esaslı markalarından PASTAVILLA, alanındaki deneyimini ve lezzetini oyun dünyasına taşıdı. PASTAVILLA’nın tertip ve sponsorluğunu gerçekleştirdiği Mac&Cheese Turnuvası’nda gruplar, “çorba parası” için büyük çabalar verecek. Toplamda 250 ekip ve 500 oyuncunun yarışacağı PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası 1-12 Kasım 2022 tarihleri ortasında gerçekleşecek. Turnuva finalinde en yüksek puana ulaşan 10 grup toplam 20.000?’lik ödül havuzundan hissesine düşeni almaya hak kazanacak.

PASTAVILLA Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası kayıtları başladı

PASTAVILLA Mac&Cheese Turnuvası’na kayıtlar 1-10 Kasım tarihleri ortasında yapılabilecek. 11 Kasım’da gerçekleşecek eleme sürecinde ise her biri 50 gruptan oluşan 5 küme, 1’er maç üzerinden final gayreti verecek. Turnuvanın kayıtları, PASTAVILLA ismine tertibi düzenleyen GIT Esports’un turnuva sayfasından gerçekleştirilecek. Turnuvaya kaydolmak ve ayrıntıları incelemek için buradan sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası’nda final heyecanı 12 Kasım’da gerçekleşecek. Toplam 26 ekip, 3 farklı haritada gerçekleşecek maçlarda en yüksek puanı toplamak için kıyasıya rekabet edecek. Mac&Cheese Turnuvası finalinde uğraş ederek dereceye girmeyi başaran 10 kadro 20.000?’lik nakit ödül havuzundan hissesine düşeni alacak. Turnuvada en yüksek puanı alarak şampiyon olmayı başaran grup ise 5.000?’lik büyük mükafatın sahibi olacak.

Turnuva finali Twitch’te canlı yayınlanacak

PASTAVILLA Mac&Cheese PUBG: BATTLEGROUNDS Duo Turnuvası’nın büyük finali BBL Academy’den tanıdığımız Mert “ABeautifulDeath” Öztürk’ün de iştiraki ile Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 12 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 19: 00’da ABeautifulDeath Twitch kanalında gerçekleşecek final canlı yayınını sakın kaçırmayın!

Turnuva hakkında ayrıntılı bilgilere ve yeni paylaşımlara ulaşmak için PASTAVILLA’nın Instagram hesabını ve GIT Esports Discord kanalını takip edebilirsiniz.

Kaynak: EsporGazetesi.com / Gamegar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir