Milyonlarca Beşiktaşlı bu anı bekliyordu! İşte imzayı atan Şenol Güneş’in ilk sözleri

Süper Lig’de şampiyonluk yarışı bu dönem daha erken başladı. Hem Fenerbahçe, hem Başakşehir hem de Trabzonspor’un lige güçlü giriş yapmasıyla birlikte liderlikten uzakta kalan Beşiktaş, tenkitlerin odağındaki Valérien Ismael ile yolları karşılıklı olarak ayırdı.

TARAFTARLAR ŞENOL GÜNEŞ İSMİNDE BİRLEŞTİ

İsmael ile yolların ayrılmasının akabinde siyah beyazlı taraftarlar, eski hocaları Şenol Güneş‘i tekrar ekibin başında görmek için kampanya başlattı. Taraftarların kampanyası olumlu sonuçlandı ve siyah beyazlı idare Şenol Güneş‘i tekrar ekibin başına getirdi.

KENDİSİNİ BEŞİKTAŞ’A BAĞLAYAN İMZAYI ATTI

Güneş, Lider Ahmet Parıltı Çebi ve basın mensuplarının katıldığı merasimde, kendisini Beşiktaş’a bağlayan mukaveleyi de imzaladı. Güneş imzayı attıktan sonra yaptığı birinci açıklamada, “Benim muvaffakiyete gereksinimim var. Kulübün de muvaffakiyete gereksinimim var. Planlı, programlı çalışacağız. Keyif alan ve keyif veren bir futbol istiyoruz. Ceyhun Yararı daha evvel burada çalışıyordu, onunla devam edeceğim” dedi.

RESMİ HESAPTAN GÖRÜNTÜLÜ PAYLAŞIM

Beşiktaş’ın resmi toplumsal medya hesabından yapılan görüntülü paylaşımda ise Şenol Güneş için, “Yeni zaferler için, tekrar, yeni, yine konutuna beğenilen geldin Şenol Güneş” tabirlerine yer verildi.

İşte o paylaşım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir