Kapalı Hasta Kodu İle Tedavi Ediliyor! Mükemmel Avcı’dan Berbat Haber …

ÖLDÜ HABERLERİNE REAKSİYON GÖSTERMİŞTİ BİLİNMEYEN KODU İLE TEDAVİ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Şarkıcı Olağanüstü Avcı’dan sevenlerine berbat haber. Öldü tezleri ile gündeme gelen müzikçi Mükemmel Avcı’nın saklı hasta kodu ile hastanede tedavi gördüğü sav edildi. Siroz teşhisi konulduğu ve durumundan kimsenin haberdar olmasını istemediği sav edilen Mükemmel Avcı’dan gelen bu haber sevenlerini bir sefer daha üzdü.

HARİKA AVCI UZUN MÜDDETTİR SIHHAT SIKINTILARI YAŞIYOR

Harika Avcı’nın sıhhat meseleleri nedeniyle uzun müddettir gözlerden uzak yaşıyor. YouTube’da yayınlanan Seyhan Soylu’nun programında Kusursuz Avcı’nin karaciğer yetmezliği nedeniyle siroz hastalığına yakalandığı argüman edildi. Al Sana Haber’in moderatörü Gökay Kalaycıoğlu dünkü canlı yayında Mükemmel Avcı’nın zımnî hasta kodu ile tedavi gördüğünü söz etti.

HARİKA AVCI SİROZ TEDAVİSİ GÖRÜYOR

Harika Avcı’nın geçen haftalarda öldüğü tarafında haberler çıkmıştı. Dün de YouTube’da yayınlanan Seyhan Soylu’nun programında Gökay Kalaycıoğlu, ünlü müzikçi Olağanüstü Avcı’nın hastanede yattığını açıkladı. Şahane Avcı için dua isteyen Gökay Kalaycıoğlu ünlü ismin haftanın aşikâr günleri hastaneye giderek tedavi olduğunu argüman etti. Uzun müddettir Olağanüstü Avcı’yı göremediklerini söyleyen Gökay Kalaycıoğlu ‘Dualarımız Olağanüstü Avcı için haftanın 7 günü hastanede değil lakin ortada giderek siroz tedavi oluyor.’ dedi.

HARİKA AVCI: OMURGASIZLAR İMAJIMA PARA MÜKAFATI KOYMUŞLAR

Hakkında çıkan tüm makûs haberlere reaksiyon veren Olağanüstü Acı toplumsal medya hesabından yaptığı son paylaşımda “Omurgasızlar imajıma para mükafatı koymuşlar, her lafınız yalan” dedi. Ortada görünmemesinin sebepleri olduğunu açıklayan Olağanüstü Avcı yaptığı paylaşımda “Bu bayan nasıl oldu da çekti kendini? Ardımdan iş çevirenler, kuyumu kazanlar çok oldu. Yüreğiniz varsa sebep olanları bulun çıkarın. Gerçekleri verin.” tabirlerini kullandı.


Ünlü Şef Korkuttu: Apar Topar Ameliyat Oldu Beynindeki Kitle Kazınarak Alındı…


Bunları Sakın Yemeyin! İşte Kilo Vermenizi Engelleyen Yiyecekler…


Banu Alkan’ın Nişanlısı Hakkında Yeni İddialar! Afrodit Resmen Uçurumdan Dönmüş, ” Çocuğun Künyesine Kadar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir