İYİ Parti afişleri yırtıldı

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Türkiye genelinde başlatılan reklam kampanyası doğrultusunda Gaziantep’in çeşitli semtlerindeki billboardlara Genel Lider Meral Akşener’in vatandaşlar ile çektirdiği fotoğraflar ve üzerinde iletilerin yer aldığı billboardlardaki afilerden kimileri yırtıldı.

Özellikle İbrahimli ve Rasafyolu ana arterlerde bulunan billboardlardaki afişlerin yırtılmasıyla ilgili parti vazifelileri tarafından şikayette bulunulduğu açıklandı.

Kahramanmaraş’ta ise merkez 12 Şubat ilçesinin Ahır Dağı Caddesi’ndeki birçok reklam afişi yırtıldı. İl Başkanı Süleyman Tekerek, bazı yöneticilerle birlikte yırtılan afişlerin bulunduğu yerde açıklama yaptı.

Tekerek açıklamasında, “Türkiye’de DÜZGÜN Parti’ye karşı yapılan bütün çalışmalara karşı bir hücum, bir nefret, bir kıskançlık var. Yapılan atak, vilayet teşkilatımız için, İYİ Parti için bir namustur. Biz bugün buna sahip çıkmazsak yarın bir gün bizim camlarımızda kırılır, fotoğraflarımızda yırtılır. Biz buna en bu birinci şeyde hücumda biz kendi hakkımızı korumak için geldik. Gerekli şikayetlerde de bulunduk. Dileğimiz hatalıların bir an evvel yakalanması” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir