Galatasaray’dan sponsorluk anlaşması

Galatasaray Kulübü ile Aras Kargo ortasında sponsorluk mutabakatı imzalandı.

Galatasaray Kulübü ile Aras Kargo ortasında “Futbolun Heyecanını Taşıyoruz” sponsorluk mutabakatı imzalandı. Düzenlenen imza merasimine; Galatasaray Kulübü Lideri Dursun Özbek ile Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın katıldı.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirilen merasimde konuşan Dursun Özbek, “Bu iş birliğini Galatasaray ve Aras Kargo için daha ileriye nasıl götürülebilir, Aras Kargo’nun Türk sporuna olan ilgisi bilhassa Galatasaray’a olan ilgisi daha fazla nasıl geliştirilebilir konusunda sizlerle paylaşımda bulunacağız. Öncellikle Aras Kargo’ya teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere mağazacılıkla ilgili ve Galatasaray Spor Kulübü’nün öbür organlarıyla ilgili bir nakliyat mutabakatı bu. Yalnızca taşıma takviyesi olarak değil lakin Galatasaray’a reklam açısından verdiği takviye Aras Kargo’nun ehemmiyeti çok. İki kurumun iş birliğinin gelişmesi, daha ileri gitmesi gerektiğini düşünüyorum. Sevgili genel müdürüme sürpriz olarak da bunu yalnızca bu düzeyde kalmamasını bilhassa amatör sporlarla daha fazla, daha büyük iş birliğine anlaşmamış gerektiğine burada sizlerin önünde söylüyorum” dedi.

UTKU AYYARKIN: ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın ise yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Aras Kargo olarak biz 40 yıldır spor ve sanat dünyasının destekleyicisi olduk. Yaptığımız iş aslında üretici, tüketici ve tedarikçiler ortasında köprü misyonu görebilmek. Günün sonun da 117 yıllık geçmişiyle birçok muvaffakiyete imza atmış bir spor kulübünün bize vermiş olduğu bu manalı formayı, nitelikli bir halde taşımak için bugün buradayım. Hepimizin bildiği üzere Aras Kargo 40 yıldır bilhassa sporun bütünleştirici özelliğinin farkında olduğu için bu alanda önemli dayanak ve katkı sağlıyor. Spor kulüplerinde de en değerli branşlardan bi tanesi futbol ancak bunun yanında birçok, farklı alanla da spor kulüplerimiz bilhassa geleceğimize, gençlerimize bu dünyaya daha farklı bütünleştirici, insanların bir ortada müsamahayla daha farklı bakabilecekleri kıymetli bir misyonda üstlenmiş durumdalar. Alışılmış ki Galatasaray Spor Kulübü’nün bizi yönlendireceğine ve bizimle birlikte iş birliği yapabilecek farklı branşlar varsa burada üzerimize düşen sorumluluğu keyifle yapıyor oluruz. Zira biz bilhassa kendi ülkemizde 80 milyonun üzerinde yurt dışına bu hizmeti götürürken, Galatasaray Spor Kulübü üzere milyonlarca taraftar kümesine hakim bir topluluğun, bizimle birlikte iş süreçleri geliştiriyor ve bizi tahlil ortağı olarak kabul ediyor olması bizim için diğer bir mana, gurur ve keyif yaşatıyor olur. Alışılmış ki de ayrıntıları konuştuğumuzda bunların hepsine bakıyor oluruz. Değerli olan Galatasaray Spor Kulübü’nde faaliyete geçecek Türk atletini destekleyebileceğimiz ve onların başarışıyla gururlana bileceğimiz hoş iş birliklerine imza atıyor oluruz. Biz bilhassa ‘Futbolun Heyecanını Taşıyoruz’ mottosuyla bu yola baş koymuştuk. Hepinizin bildiği üzere spor kulüplerimiz üzere ulusal ekiplerimizin da taşıma sponsoruyuz. Gayemiz bizim ülkemizde hepimizin çok keyifle takip ettiği milyonlarca kitlesi olan futboldaki muvaffakiyetin kesimi olmak. Bugün de sayın liderime ve idare şurasına bu manalı formayı bize emanet ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Ehemmiyetle ve keyifle bu sorumluluğu yerine getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Zati uzun vakittir Galatasaray Spor Kulübü ile tahlil ortağı olarak çalışıyorduk bugün bunu bir boyut ileri götürüyoruz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir