Eski Beşiktaşlı futbolcu Fabrice N’Sakala: ‘Geri dönmek isterim’

Geçen dönem Beşiktaş’ta takım dışı kalan ve dönem sonunda da kadrodan ayrılan Fabrice N’Sakala, Belçika basınına kıymetli açıklamalarda bulundu.

Yeni adresinin neresi olacağı hakkındaki soruyu yanıtlayan N’Sakala, “Bütün yaz hazırlığımı Ajaccio ile yaptım fakat orada kalıcı olmak üzere bir maksadım yoktu. Yalnızca grup çalışmasına katılmak istiyordum. Esasen kulüp ile de mukavele için görüşmedik. Bu transfer periyodu benim için karmaşık geçiyor. 6 aydır oynamadığınızı görünce kulüpler çekimser davranıyor” dedi.

“GERİ DÖNMEK İSTİYORUM”

Eski kulübü Anderlecht’e dönme ihtimalinin sorulması üzerine Kongolu futbolcu, “Birçok kulüple görüşme sağladım ve onlardan geri dönüş bekliyorum. Belçika’ya geri dönmeyi de nitekim çok isterim. Orada hoş anılarım var ve ligi de uygun tanıyorum. Fakat şu an somut bir şey yok ortada. Anderlecht’e dönmek benim için sahiden güzel olur. Deneyimlerimi aktarabilirim orada. Birinci şampiyonluğumu orada kazandım ve Anderlecht’i çok seviyorum” diyerek kelamlarını noktaladı.

2020 yılında transfer olduğu Beşiktaş ile toplam 42 resmi maça çıkan Fabrice N’Sakala, kadroya 1 gol 1 asistlik katkı sağlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir