Bruce Willis’in son sineması görücüye çıkıyor…

Hollywood yıldızı Bruce Willis, son vakitlerde sıhhat problemleri yaşadığı sıhhat meseleleriyle gündem oldu.

Willis’e beyin damar hastalıklarının değerli belirtilerinden biri olan Afazi teşhisi konulmuştu.

Oyuncunun ailesi, Bruce Willis’in hastalığı nedeniyle oyunculuk mesleğini bırakacağını duyurmuştu.

Willis, son olarak vizyona girecek olan sinemasıyla gündeme geldi.

AA’nın haberine nazaran; Sinema salonlarında bu hafta ikisi yerli 6 sinema vizyona girecek.

Bruce Willis ve Ashley Greene’nin başrollerini paylaştığı “Son Çıkmaz”, peşine düşen adamlardan kurtulmaya ve kızını muhafazaya çalışan eski bir polis şefinin kıssasını beyaz perdeye aktarıyor.

Bill Lawrence’ın senaryosunu yazdığı sinemada, Michael Sirow, Stacey Danger ve Massi Furlan üzere isimler de rol aldı.

Gerilim ve aksiyon sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen üretimin direktörlüğünü Mike Burns üstlendi.

‘İllüzyon’

Giga Agladze’nin direktörlüğünü üstlendiği “İllüzyon”, hastalığı nedeniyle gerçek üstü bir hayal dünyasına dahil olan bir adamın yaşadıklarını bahis ediyor.

Gerilim, dram ve gizem ögelerini barındıran Gürcistan imali sinemanın başrollerini Jim Sturgess, Andreja Pejic, Antonia Campbell-Hughes, Roger Ashton-Griffiths ve Billy Barratt paylaştı.

‘After: Mutluluk’

Castille Landon’ın yönettiği; Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin’in başrollerini paylaştığı “After: Mutluluk”, ilgilerinin dönüm noktasındaki iki gencin kıssasını işliyor.

‘Alem-i Cin 3: Salgın’

Dilara Ilgaz, Bulut Genç, Ulukan Ağdaş, Naz Gedik ve Yaren Oktay’ın rol aldığı “Alem-i Cin 3: Salgın” isimli dehşet sinemasını Gökhan Arı yönetti.

Haftanın animasyon filmleri

Aina Jarvine ve Federico Milella’nın yönettiği “Periler Ülkesi” ile Murat Karahüseyinoğlu’nun sineması “Karagöz: Yar Bana Bir Eğlence” sinemaları ise animasyon tutkunlarını sinema salonlarına çekmeyi amaçlıyor.

Bruce Willis kimdir?

Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak 9 Mart 1955’te Almanya’nın Idar-Oberstein kentinde dünyaya gelen Willis, çocukluk yıllarını New Jersey’de geçirdi. Sonrasında ise New York’a yerleşti.

Altın küre ve Emmy ödüllü dünyada 3,05 milyar dolar gişe yapan yıldız, dizilerde yer almasının akabinde “Zor Ölüm” üzere ünlü aksiyon sinemalarında yer almıştır.

“Moonlighting” isimli televizyon dizisindeki David Addison rolü ile yıldızı parlayan Willis, 1987’de evlendiği Amerikalı oyuncu Demi Moore’dan 2000’de boşanmıştır.

Üç çocuk babası olan Willis, 21 Mart 2009 tarihinde Emma Heming ile evlenmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir