Aquaman 2 bekleyenlere üzücü haber!

DC karakterleri arasında en ünlülerinden ve en sevilenlerinden olan Aquaman’in devam filmini bekleyenler için kötü bir haber gedi. DC son dönemlerde filmleriyle ilgili aldığı kararlar ve yaptığı değişiklikler ile gündemden düşmüyor. Bu kapsamda fazlasıyla sevilen ve merakla beklene bir karakterin filmi için daha gecikme haberi geldi.

Warner Bros, bu kapsamda merakla beklenen iki önemli filmin vizyon tarihini erteleme kararı aldı. Sadece Aquaman 2 değil Shazam da ertelenecek.

Aquaman 2 bekleyenlere üzücü haber!

17 Mart 2023’te vizyona girmesi planlanan “Aquaman ve Kayıp Krallık”ın vizyon tarihi 25 Aralık 2023’e alındı. Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Jason Momoa başrolü eşliğinde vizyona sürülecek olan film için ne yazık ki kötü haber geldi. Görünüşe göre film ertelenecek. 23 Aralık 2022’de vizyona girecek olan “Shazam! Tanrıların Öfkesi” ise, Aquaman 2’den boşalan 17 Mart 2023 tarihine ertelendi.

Warner Bros, diğer bazı filmlerinde de birtakım değişikliklere gidiyor. Ertelenmelerin sebebi olarak net bir açıklama yapılmadı ancak hayranların ne yazık ki merakla beklediği filmleri biraz daha beklemeleri gerekecek. Normalde bu yıl içinde doğrudan HBO Max’te yayınlanması planlanan “Evil Dead Rise” filminin 21 Nisan 2023’te vizyona girmesi kararı alındı. Açıklanan bazı raporlara bakılırsa şirket finansal problemler yaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir