5 Aralık Pazartesi Hava Durumu: Hava Nasıl Olacak? Yağmur Yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü yeni hava durumu raporunu yayınladı. Haftanın birinci gününde havanın nasıl olacağını merak ediyor. Hava sıcaklıklarında ani bir değişim yaşanmazken yurdun kuzey bölümlerine ise yağış uyarısı yapıldı. Pekala bugün hava nasıl olacak? İşte 5 Aralık Pazartesi vilayet il hava durumu.

Bugün (5 Aralık) Hava Nasıl Olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere nazaran: Ülkemizin kuzey kısımlarının kesimli ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Balıkesir, Düzce, Zonguldak ve Sinop etrafları ile Kastamonu’nun kıyı kısımlarının yağmur ve sağanak yağışlı, Kars ve Ardahan etrafları ile Artvin’in iç bölümlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı, başka yerlerin az bulutlu geçeceği varsayım ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu bölümlerde yer yer pus ve sis bekleniyor.

5 Aralık Pazartesi Ankara Hava Durumu

5 Aralık Pazartesi günü Ankara’da hava sabahın erken saatlerinde sisli, günün en düşük sıcaklığının 3 derece olması beklenirken en yüksek sıcaklığın ise 11 derece olacağı varsayım ediliyor.

5 Aralık Pazartesi İstanbul Hava Durumu

5 Aralık Pazartesi günü İstanbul’da hava kapalı, günün en düşük sıcaklığının 9 derece olması beklenirken en yüksek sıcaklığın ise 14 derece olacağı kestirim ediliyor.

5 Aralık Pazartesi İzmir Hava Durumu

5 Aralık Pazartesi günü İzmir’de hava modüllü bulutlu, günün en düşük sıcaklığının 9 derece olması beklenirken en yüksek sıcaklığın 15 derece olacağı kestirim ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir