12 Kasım Cumartesi Hava Durumu: Bugün Hava Nasıl Olacak? Hafta Sonu Yağmur Yağacak mı?

Kasım ayının ikinci haftasında hava sıcaklıkları mevsim normallerinde seyrederken vatandaşlar ise kışlıkları çıkarmaya başladı. Haftasonun birinci gününde plan yapmak isteyen vatandaşlar hava durumu kestirimlerini araştırıyor. Pekala bugün hava nasıl olacak? Cumartesi yağmur yağacak mı? İşte 12 Kasım Cumartesi İstanbul, Ankara, İzmir ve yurt geneli hava durumu…

Bugün (12 Kasım) Hava Nasıl Olacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere nazaran: Ülkemizin batı ve kuzey kesitlerinin modüllü, yer yer çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları ile Kırklareli, Edirne, Tekirdağ ve Çanakkale ile İstanbul’un Karadeniz kıyılarının yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği iddia ediliyor. İç ve kuzey bölümlerde gece ve sabah saatlerinde pus, yer yer sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı, Ege ve Karadeniz’de mevsim normalleri civarında, öteki yerlerde olağanların 2-4 derece üzerinde seyretmeye devam edeceği kestirim ediliyor.

12 Kasım Cumartesi Ankara Hava Durumu

Ankara’da bugün en yüksek sıcaklık 17 derece, en düşük sıcaklık ise 2 derece olacak. Gündüz saatlerinde puslu olması beklenen havanın ise öğleden sonra az bulutlu olacağı kestirim ediliyor.

12 Kasım Cumartesi İstanbul Hava Durumu

İstanbul’da bugün en yüksek sıcaklığın 18 derece, en düşük sıcaklığın ise 12 derece olması varsayım ediliyor. Havanın ise gün uzunluğu kapalı geçmesi bekleniyor.

12 Kasım Cumartesi İzmir Hava Durumu

İzmir’de bugün en yüksek sıcaklığın 21 derece, en düşük sıcaklığın ise 10 derece olması bekleniyor. Havanın ise gün uzunluğu modüllü bulutlu geçmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir