Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru alımı yapıyor! İşte başvuru şartları (THY kabin memuru başvuru ekranı)

Türk Hava Yolları (THY) yeni kabin memuru alımı için ilan yayımladı. İlanın yayımlanmasının akabinde kabin memurluğu için aranan müracaat koşulları merak edildi. Pekala, THY kabin memur alımı başvurusu nasıl yapılır?

THY KABİN MEMURU ALIMI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya nazaran, 388 uçaklık filosuyla, global hava yolu şirketleri ortasında filo büyüklüğü bakımından dünyada 9. sıraya yerleşen Türk Hava Yolları, resmi insan kaynakları sitesi “kariyer.thy.com” üzerinden ilan açtı.

Aday kıymetlendirme süreci ve öbür şartlar hakkında ayrıntılı bilgiye “https://careers.turkishairlines.com/kabin-ekibi” adresinden ulaşılabilecek.

BAŞVURU KURALLARI NELER?

İlana 1 Ocak 1984 ile 31 Aralık 2002 ortasında doğmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı adaylar, kabin memurluğu için müracaat yapabilecek.

THY konuklarını gökyüzünde karşılayacak adayların, güler yüzlü, bağlantı mahareti yüksek, takım çalışmasına yatkın ve dinamik bireyler olması bekleniyor. İlanın, kâfi müracaat sayısına ulaşıldığında yayından kaldırılması planlanıyor.

Halihazırda 13 bine yakın kabin memuruyla operasyonlarını icra eden şirket, takımına yeni katılacak adaylara, dünyanın dört bir yanındaki eşsiz hoşlukları keşfetme, özel sıhhat sigortası, kendilerine ve aile üyelerine indirimli seyahat imkanı üzere ek ayrıcalıklar sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir