Serenay Sarıkaya’dan o soruya yanıt yok

‘KONUŞMAK İSTEMİYORUM’

Yeni dizisi nedeniyle İstanbul ile Adana ortasında mekik dokuyan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz akşam Etiler’de görüntülendi.

Aracının camını açıp soruları yanıtlayan oyuncu, “Çekimlerimiz devam ediyor. Kısa bir orta verdik, o nedenle İstanbul’a geldim. Bu akşam da arkadaşlarımla yemek yedim” dedi. Sarıkaya’ya işletmeci Umut Evirgen ile ayrılığı ve Evirgen’in Farah Zeynep Abdullah’la görüntülenmesi hakkında da sorular soruldu. Oyuncu, “Bu hususlar hakkında konuşmak istemiyorum” diyerek meskeninin yolunu tuttu. (Sayit DURMAZ)

 KÜSLÜK BİTTİ

15 yıl evvel albüm yüzünden küsüp mahkemelik olan İbrahim Tatlıses ve Erol Köse barıştı.

İki ünlü isim, Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın düğününde bir ortaya gelip ortalarındaki küslüğe son verdi. Köse, “Bu küslük bize yakışmıyordu. O benim abim, büyüğümdür. O bu ülkenin gerçek starı” dedi.

BUGÜN VİZYONDA

Atalay Taşdiken’in yazıp yönettiği, başrollerini Irmak Erdoğan, Serkan Ercan ve Dolunay Soysert’in paylaştığı “Hara” sinemasının galası evvelki akşam Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Babası veteriner olan ve atlarla iç içe büyüyen 13 yaşındaki Beste’nin yeni gelen işverenin çiftliği kapatma kararına direnişini mevzu alan sinema, bugün vizyona giriyor. (Sayit DURMAZ)

BANYO POZU

Konser için Gaziantep’e giden İrem Derici, kaldığı otelin banyosunda çekilen karelerini Instagram hesabına yükledi.

Ünlü müzikçi o karelerin altına esprili bir de not düştü: “Hele hele hele Betonum, gel yanıma lisanı datlım.”

 SAHNE ÖNCESİ

Simge Sağın evvelki gece Kıyı İstanbul Jolly Joker’de konser verdi.

Ünlü müzikçi sahne öncesi çekilen bu karesini de toplumsal medyada takipçileriyle paylaştı. Sağın’ın bu pozu kısa müddette takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir