Mike Tyson’dan Messi’yi hedef alan boksöre yanıt: Yıllar sonra ringe çıkmak zorunda kalırım…

Meksikalı boksör Canelo Alvarez, Meksika formasına bastığı ve ayağıyla ittiği manzaraları yayınlanan futbolcu Lionel Messi’yi gaye aldı. Mike Tyson da Alvarez’e reaksiyon göstererek, “Eğer Messi’ye dokunmaya cüret ederse yıllar sonra ringe çıkmak zorunda kalırım” dedi.

2022 Dünya Kupası’nda Arjantin Ulusal Grubu, kümedeki ikinci maçında Meksika’yı 2-0 mağlup ederek birinci puanını aldı. Müsabakanın akabinde Arjantin Ulusal Grubu’nda yer alan futbolcu Lionel Messi’nin yerde bulunan Meksika formasına bastığı ve ayağıyla ittiği imajları soyunma odasındaki bir amatör kameraya yansıdı. İmajların toplumsal medyada gündeme gelmesinin akabinde Arjantinli futbolcuya reaksiyon gösterildi.

‘TANRI DUA ETSİN, ONUNLA KARŞILAŞMAYAYIM’

Meksikalı boksör Canelo Alvarez de, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Messi’nin formamızla ve bayrağımızla yerleri temizlediği imajları gördünüz mü? Bırakın onu bulayım. Arjantin’e hürmet duyduğum üzere, Meksika’ya da hürmet duymalısın! Allah’a dua etsin onunla karşılaşmayayım” tabirleriyle Messi’yi amaç aldı.

‘YILLAR SONRA RİNGE ÇIKMAK ZORUNDA KALIRIM’

Yaşanan bu durumun akabinde eski boksör Tyson mevzuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Canelo diye biri Messi’yi tehdit etmiş. Şayet Messi’ye dokunmaya cüret ederse yıllar sonra ringe çıkmak zorunda kalırım” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir