Melis-Mustafa Sandal çiftinin romantik Paris kaçamağı!

Perşembe günü Paris’e uçan Melis ve Mustafa Sandal, sonbaharda güzelce romantikleşen kentte liseli âşıklar üzere gezdi. Romantik kaçamağın akabinde da pazar günü İstanbul’a döndüler.

Dördüncü lisanı İspanyolca

Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu, Almanca, İngilizce ve İtalyancanın yanına İspanyolcayı da ekliyor! Üç lisanı de ana lisanı üzere konuşan Çayoğlu, İspanya’dan gelen bir teklif üzerine İspanyolca öğrenmeye başladı.

Geçtiğimiz yaz başarılı oyuncu Özge Gürel’le lisanlara destan bir düğünle İtalya’da dünya meskenine giren Serkan Çayoğlu, Akdeniz coğrafyasında geniş bir hayran kitlesine sahip.

İspanya’dan gelen bir teklif için geçtiğimiz günlerde masaya oturan Çayoğlu, muahedeye “evet” demeden evvel lisanını geliştirmek istediğini belirtti.

Bu ortada başarılı oyuncuya Türkiye’den teklif yağıyor. Hayranlarının yine ekranda görmek için sabırsızlandığı Serkan Çayoğlu, üç proje ortasında karar verme etabında. Duyduğuma nazaran hayranlarının beklediğine değecek, Çayoğlu bomba bir rolle dönecek…

Hayranlarının birbirlerine çok yakıştırdığı Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’na, birlikte oynamaları için reklam teklifleri de geliyor. Sevilen çiftin büyük bir markayla mutabakatlarının yakın olduğunu da öğrendim.

İtalya’da kaza İstanbul’da tedavi

Geçtiğimiz yaz 17 yıllık eşi Banu Aksoy’dan boşanan Aykut Tarakçıoğlu, 20 gün evvel İtalya’da merdivenlerden düşüp ağır bir kaza geçirmiş. Hem kolunu hem de bacağını kıran Tarakçıoğlu, İtalya’da yapılan acil yardımın akabinde İstanbul Amerikan Hastanesi’nde ameliyat olmuş.

Kolu alçıda olan ve bacaklarındaki kırıklar nedeniyle tekerlekli sandalyede gezdiğini gördüğüm iş beşerinin Amerikan Hastanesi’ndeki tedavisi devam ediyormuş.

Kendi markasını yarattı

Cemiyetin ünlü ismi Zeynep Keyifli da kendi markasını kuran ünlüler kervanına katıldı. Pandemiyle birlikte modada yükselen trend haline gelen bir konut modası, yani ‘loungewear’ markası yaratan Keyifli, geçtiğimiz günlerde birinci çekimini de yaptı.

First Date” isimli markasıyla konutta, plajda ve yaz gecelerinde giyilebilecek özel desenleri olan tasarım eserler yaratan iş bayanı, birinci olarak Orta Doğu pazarına açılmış. Brezilyalı model Sara Spadari’nin koleksiyonun yüzü olduğu marka, kasım ayında Türkiye’de Teşvikiye’deki Attolye’de ve Dubai ile Katar’da satışa çıkacak. İyi uğurlu olsun…

Yenilikçi uygulama

Önceki gün Raffles Hotel’in lobisinde Taner Tekin ve Ömer Öziskender ile karşılaştım. İki iş insanı, sıra dışı bir dijital proje geliştirmiş. Proje bana çok farklı ve yenilikçi geldi. “Yapp” isimli taşınabilir uygulamayı geliştiren kurucu ortaklar; projenin, acil bakım tamir, tadilat ve inşaat işlerine emniyetli ve süratli tahlil ürettiğini anlattı.

CEO Ömer Öziskender, Türkiye’nin en büyük kamu ve özel şirketlerine verdikleri bu hizmeti böylelikle, taşınabilir uygulama üzerinden perakende müşteriyle buluşturacaklarını söyledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir