Kıskançlıktan gözü dönen kadınlar birbirine girdi! Olan arada kalan polise oldu

Dün saat 22.00 sıralarında merkez Karesi ilçesi Eski Kuyumcular Mahallesinde erkek arkadaşıyla cadde üzerinde yürüyen E.D’ye argümana nazaran kıskançlık nedeniyle 3 bayan saldırdı.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine yakın bölgede olan yunus takımı sevk edildi. Polislerin ayırmaya çalışmasına karşın bayanlardan E.D. ve T.T., birbirlerine saldırmayı sürdürdü.

“SEN KİMSİN ELİMİ TUTUYORSUN?”

Polis memuru arbedeyi ayırmak için T.T.’yi kolundan tuttu. Birbirlerini erkek arkadaşlarına olan yakınlıkları nedeniyle suçlayıp, küfürler eden bayanlardan T.T., ayırmaya çalışan polis memuruna da “Sen kim oluyorsun benim elimi tutuyorsun” diyerek vurmaya başladı. T.T. polis tarafından kelepçe ile etkisiz hale getirilirken, başka iki bayan E.D.’ye vurmaya devam etti. Bu ortada bir arkadaşı da yaşanan arbedeyi cep telefonu ile kaydetti.

TAKVİYE GELEN POLİSE DARBEDİLDİĞİNİ SÖYLEYİP AĞLADI

Yunus takımı tarafları ayırmakta zahmet çekince, kısa mühlet sonra olay yerine destek grup sevk edildi. Elleri kelepçeli olan T.T., yeni gelen polisleri görünce ağlamaya başlayarak, meslektaşları tarafından tartakladığı tezinde bulundu. Yeni gelen takım savları pahalandırmak için T.T.’yi yunus takımından uzaklaştırarak takım otosuna bindirdi. Fakat grup aracını tekmeleyen T.T., polislere tehditler savurdu. Bayanların arbedesi zahmetle sonlandırılırken, olay yerine gelen misyonlu bayan polis memurunun üst aramasının akabinde taraflar polis merkezine götürüldü.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir