Kayseri Hacılar’dan meclis toplantısı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Hacılar Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ve 12 unsurun görüşülerek karara bağlandığı toplantıya başkanlık eden Hacılar Belediye Lideri Bilal Özdoğan, alınan kararların Hacılar ilçesine güzel olması temennisinde bulundu.

Meclis toplantısı öncesinde konuşan Lider Özdoğan, “İlçemizde hoş bir açılışa daha şahitlik ettik. Merhum Halit Özkaya Ağabeyimizin değerli eşi ve değerli çocukları ile belediyemiz işbirliği ile yaptırılan ve işletmesi de Büyükşehir Belediyemiz tarafından yapılacak olan Halit Özkaya Kütüphanemizin açılışını Büyükşehir Belediye Liderimiz ve protokolümüzün iştirakiyle yaptık. Bin 200 metrekarelik bir kütüphanede 25 bin fiziki kitap, 22 bin dijital kitap ve 3 bin de sesli kitap olmak üzere son derece çağdaş, son derece konforlu bir kütüphaneyi ilçemize kazandırmış olduk.

Gençlerimiz ramazan ayı boyunca 09:00 ile 18:00 saatleri ortasında, Ramazan’dan sonra da 09:00 ile 22:00’ye kadar buradan yararlanabilecek. Ayrıyeten çay ve çorba ikramları da mevcut olacak. Bayramdan sonra da inşallah açılışlarımız devam edecek. Bu manada yenilenen ve çağdaş bir hale getirilen kapalı spor salonumuz, ilçemizin hafızası olacak Kent Müzemiz ve Kur’an kursumuzun da açılışını yapacağız. Hükümet binamız da inşallah bu yaz sonuna kadar tamamlanmış olacak. Baharla birlikte rutin faaliyetlerimize devam edeceğiz. Emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir