İlkay Gündoğan’dan geleneklere göre düğün! Sara Arfaoui ile Balıkesir’e geliyor

Dünyaca ünlü yıldız futbolcu İlkay Gündoğan, İtalyan eşi Sara Arfaoui ile baba ocağı Balıkesir Dursunbey’de mahallî adetlere nazaran düğün yapacak.

Dursunbey ilçe merkezine 3 kilometre uzaklıktaki Asya kır bahçesinde düğünü gerçekleşecek olan Gündoğan’ın düğün davetiyesi ilçe ve ilçe dışında yaşayan akraba ve tanıdıklara dağıtılmaya başladı.

Birçok ünlü ismin de katılması beklenen düğünde gündüz saatlerinde yemek daveti, akşam saatlerinde ise cümbüş olacak

Öte yandan, klâsik olarak gerçekleşecek olan düğün merasimi için ilçede hazırlıklar tüm süratiyle devam ediyor.

Ntv’nin haberine nazaran; Düğünün gerçekleşeceği kır bahçesinde bu düğüne özel olarak, tabanın futbol alanlarında kullanılan sentetik çim halı ile kaplanacağı öğrenildi.

Türk asıllı Alman futbolcu Gündoğan’ın bu hafta içinde Sara Arfaoui ile birlikte memleketi Dursunbey’e gelmesi bekleniyor.

NİKAH KIYDILAR
İlkay Gündoğan ile Sara Arfaoui, evlendiklerini toplumsal medya hesabından duyurdu. Arfaoui, yaptığı paylaşımda, “Evlendik. Sahiden memnunuz. Bunu zımnî tutmak istedik ancak ne yazık ki kocamla ilgili palavra haberlerden sonra bu gerçeği söylemek zorunda hissettim” açıklamasında bulundu.

31 yaşındaki yıldız futbolcu, geçtiğimiz aylarda Sara Arfaoui’ye evlenme teklif etmişti. Dönem sonunda Manchester City’den ayrılacağı konuşulan Alman futbolcu Gündoğan’ın ismi İspanyol devi Real Madrid ile anılıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir