Düğün alışverişinden dönerken kaza geçiren Kamile kurtarılamadı

Aksaray’da düğün alışverişinden dönerken nişanlısı Hüzeyfe Sevdi (25) ile birlikte trafik kazasında ağır yaralanan Kamile Yılmaz (25), 5 günlük ömür gayretini kaybetti.

Kaza, 17 Ağustos günü saat 16.00 sıralarında Karataş köyü girişinde meydana geldi. Hüzeyfe Sevdi idaresindeki araba, karşı istikametten gelen Ali Aygün (50) idaresindeki kamyon ile baş başa çarpıştı.

Hurdaya dönen arabanın şoförü Hüzeyfe Sevdi ile nişanlısı Kamile Yılmaz, kız kardeşi Rümeysa Sevdi (16) ve kamyon sürücüsü Ali Aygün yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sıhhat, jandarma ve itfaiye takımları sevk edildi.

Otomobilde sıkışan Hüzeyfe Sevdi, Kamile Yılmaz ve Rümeysa Sevdi itfaiye gruplarının müdahalesiyle çıkarıldı. Durumu ağır olan 3 yaralı ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedaviye alındı. Yaralılardan Kamile Yılmaz tabiplerin tüm müdahalesine karşın 5 gün süren hayat savaşını kaybetti. Yılmazın bugün otopsi süreçlerinin yapılacağı öğrenildi.

Hüzeyfe Sevdi ile kız kardeşi Rümeysa Sevdiin tedavilerinin sürdüğü öğrenildi. Hüzeyfe Sevdi ile Kamile Yılmaz’ın 18 Ağustos günü kına gecesi, bir gün sonra da düğün yapmayı planladıkları belirtildi. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir