Denizli Büyükşehir’den geleceğe yatırım

DENİZLİ (İGFA) – Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe, Karşıyaka ve Deliktaş mahallelerinin içme suyu ve kanalizasyon çizgilerini baştan aşağı değiştiren bölgeye birinci kere yağmur suyu çizgileri döşeyen Denizli Büyükşehir Belediyesi, son olarak Pir Bedrettin Caddesi’ni de sıcak asfaltla buluşturarak ana arterlerdeki üstyapı çalışmalarını tamamladı.

Denizli Büyükşehir Belediye Lideri Osman Zolan Pir Bedrettin Caddesi’nin son kısmındaki sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın ve beraberindekilerin eşlik ettiği Lider Zolan çalışanlara kolaylıklar dileyerek vatandaşlarla bir müddet sohbet etti. Lider Zolan burada yaptığı açıklamada, Aktepe, Dokuzkavaklar, Anafartalar, Deliktaş ve Karşıyaka mahallelerinde uzun yıllardan beri talep edilen ve yapılması gereken altyapı çalışması için yaklaşık 3 yıl evvel kazma vurduklarını hatırlatarak bölgede içme suyu ve kanalizasyon sınırlarını baştan aşağı yenilediklerini söyledi.

Söz konusu bölgede yağmur suyu sınırları da olmadığını bunları da tamamlayarak altyapı çalışmasını bitirdiklerini anlatan Lider Zolan, “Bundan sonra geleceğe daha itimatla bakabilir hale geldik. Bir mahallede, kentte altyapı yoksa üste ne yapsanız bir manası yoktur. Biz işin temelinden, altyapısından başlayarak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir