Cüretkar sahneler beni etkiledi

İSTANBUL (İGFA) – TRT 1’in Yürek Çıkmazı dizisindeki rolü hakkında da konuşan hoş oyuncu ” Yürek Çıkmazı bir roman uyarlaması ve gerçeğe dayanan bir konusu var. Kitabı okuduğumda boğazım düğümlenmişti, senaryoda yeniden düğümlendi. Yıllarca uygulanan fizikî ve ruhsal şiddetin sonunda ölen bayanın mevt sebebi yalnızca hastalık mı yoksa yıllarca uygulanan şiddet mi? Pekala, ya tüm bunlar cezasız kalmazsa… İşte bu ihtimal beni çok heyecanlandırdı, zira tam da bu ihtimal için gayret veren bir karaktere can verecektim” dedi.

Setten ve çekimlerden kalan vakitlerde genelde konutta vakit geçirdiğini söyleyen İrem Helvacıoğlu “Şu sıralar meskende birtakım değişiklikler var, o yüzden keyifli oluyor. Arkadaşlarımla buluşuyorum, yemek yiyip geziyoruz. Toplumsallaşmayı seviyorum” açıklamasında bulundu.

Disney Plus’ta yer alan “Kaçış” projesi hakkında da konuşan Helvacıoğlu kelamlarına şunları ekledi: “Proje ve platform için çok heyecanlandım. Birinci olması benim için çok merak uyandırıcıydı. Her koşulu ve öyküsü çok zordu. Aslında sabırsızlandığım farklı ve sert sahneler de vardı. Sanırım cüretkâr ve isyankâr sahneleri beni çok etkilemişti; umarım yeniden dijitalde değişik bir karakter ile ekranda olurum. Çok hoş işler var dijital için, okuyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir