Aşk yaşadıkları konuşuluyordu… Hande Erçel ve Hakan Sabancı ilk kez aynı karede

Ünlü oyuncu Hande Erçel ve çapkınlıkları magazin gündeminden düşmeyen Hakan Sabancı evvelki akşam bir arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. Birlikte eğlenen ünlü çiftin yan yana birinci imajı toplumsal medyaya düştü.

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

SİNİRLENDİ

Kadir İnanır evvelki gün uzun müddettir birlikte olduğu Jülide Kural’la Bebek’te görüntülendi.

Ünlü çift uzun müddet Baylan Pastanesi’nde baş başa oturdu. Fotoğraflarını çeken muhabirlere sonlanan Kadir İnanır, valenin parasını ödedikten sonra aracına binerek uzaklaştı. (Deniz BOY)

İŞTE BADIKAN

İranlı Arezoo Gharlar’la evlenen Nihat Doğan, 15 Ocak’ta Amin Badıkan ismini verdiği oğlunu kucağına almıştı.

Doğum haberini verirken yaptığı toplumsal medya paylaşımında oğlunun yüzünü emoji ile kapatan ünlü türkücü bu defa Badıkan’ın yüzünü gösterdi. Doğan o karenin altına “aşk” notunu düştü.

KARNE SEVİNCİ

İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız’dan olan kızı Elif Ada da karne aldı.

İlk devri muvaffakiyetle tamamlayan ve takdir evrakı alan Elif Ada, annesi ve babasıyla çekilen fotoğraflarını toplumsal medya hesabına “Babam ve annemle karne hatırası” notuyla yükledi.

3 ŞUBAT’TA VİZYONDA

Burcu Özberk ve Murat Boz’un başrolünü üstlediği “Rüyanda Görürsün” sinemasının vizyon tarihi aşikâr oldu.

Romantik güldürü çeşidindeki sinema, 3 Şubat’ta izleyiciyle buluşacak. Boz, partneri Burcu Özberk’le çekilen bu karesini Instagram hesabına yükleyerek hayranlarına muştuyu verdi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir